Avea-Türk Telekom Çağrı Bekletme Nasıl Yapılır?

Avea-Türk Telekom Çağrı Bekletme Nasıl Yapılır?
Avea-Türk Telekom Çağrı Bekletme Nasıl Yapılır?

Çağrı bekletme işlemi siz biriyle telefon görüşmesi yaparken başka bir kişi tarafından arandığınızda da görüşme yapabilmenizi sağlamaktadır. Bu işlem sayesinde gelen her telefona karşılık verme fırsatı elde edersiniz. Avea Çağrı Bekletme Nasıl Yapılır? Bu işlemin gerçekleşebilmesi için çağrı bekletme servisinizin aktif olması gerekmektedir.

Çağrı bekletmeyi *43# ile kısa sürede aktif edebilirsiniz. İlk çağrıyı beklemeye alabilmek için 1’e basmanız gerekmektedir. Bir telefon görüşmesi yaparken o görüşmeyi sonlandırarak gelen aramayı yanıtlamak istiyorsanız 2’ye basmanız gerekmektedir. Bekleyen çağrıyı sonlandırmak için ise 0’a basmak gerekmektedir.

Avea’da çağrı bekletme işlemi bu kadar basittir. Karşıdaki kişi çağrıyı beklerken sizin şuanda başka bir görüşme halinde olduğunuzu telesekreter mesajı ile duymakta ve beklemektedir. 2016 yılında Avea adını tamamen değiştirerek Türk Telekom operatörü olan Avea operatöründen sizler de bedava internet kazanabilirsiniz.

2018 yılına kadar devam eden kampanyalar sayesinde 2019 yılında bol bol Türk Telekom bedava internet kazanmak istiyorsanız daha önceden sizler için paylaşmış olduğumuz Türk Telekom bedava internet kampanyalarına göz atmayı mutlaka unutmayın. 2019 yılına kadar devam eden bu kampanyalar sayesinde ücretsiz olarak internete erişim sağlayın diğer Türk Telekom abonelerinin yapmış olduğu gibi sizlerde paketlerini yaparak ücretsiz bir şekilde internete girin.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan