Vodafone Yanımda Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Nasıl Yapılır?
Vodafone Yanımda Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Hayat bizce internet, sizce de internet ise ve internetsiz olmaz diyorsanız o zaman Vodafone operatöründen şaşmayın. Vodafone Yanımda uygulamasından sizlerde bedava internet kazanabilirsiniz, bütün Vodafone aboneler için geçerli olan kampanyadan sizlerde ücretsiz olarak faydalanmak istiyor ve sizlerde diğer Vodafone aboneleri gibi bedava olarak internete girmek istiyorsanız Google Play, App Store mağazalarından indireceğiniz bu uygulama sayesinde sizlerde bedava internete sahip olabilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulamasını telefonlarınıza indirdikten sonra telefon numaranız ile bu uygulama giriş yapmanız durumunda bu uygulama üzerinden 30 günde sadece 1 kere yapabileceğiniz Vodafone yanımda bedava internet kampanyasından yararlanabilirsiniz. Her ay daha fazla bedava internet kampanyasından yararlanmak istiyorsanız tekrar tekrar Vodafone Yanımda uygulamasını kullanarak Vodafone tarafından kendi abonelerine verilen bu kampanyadan ücretsiz olarak yararlanabilir ve internete erişimlerinizi hızlıca sağlayabilirsiniz. Ayrıca bir diğer yazımız da Vodafone bedava internet kampanyaları hakkında sizleri bilgilendirdik.

Vodafone Yanımda Sıkça Sorulan Sorular

 1. Bu paketi her gün yapabilir miyim? Vodafone Yanımda uygulamasını her gün yapabilmek için ne yapmalıyım?
  • Vodafone Yanımda uygulamasını sadece ayda 1 kere yapabilirsiniz ve yapmış olduğunuz paket 3 gün geçerlidir.
 2. Vodafone Yanımda uygulamasını nasıl iptal edebilirim?
  • Vodafone Yanımda uygulaması ayda bir kere yapıldığından dolayı sadece bu paketi herkes yapabilsin diye bu paketi iptal etmek mümkün değil.
 3. Vodafone Yanımda uygulamasında satın alınmış gözüküyor neden?
  • Eğer ki son 30 gün içerisinde bu paketi satın aldıysanız bu paketi bir daha alamamanız için konulmuş bir engeldir. Sürenin bitmesini bekleyiniz, eğer ki 30 günlük sürenin bittiğinden eminseniz bu durumu yetkili kişilere bildiriniz.
 4. Vodafone Yanımda ücretli mi?
  • Vodafone Yanımda uygulamasını indirdiğiniz için bu uygulamada verilen paketler hediye olduğundan dolayı siz değerli Vodafone kullanıcılarına ücretsizdir.

Vodafone Yanımda ile Bedava İnternet Nasıl Kazanabilirim?

 • Vodafone Yanımda uygulamasını indirin giriş yapın sonra sol üst köşedeki üç çizgi işaretine dokunun. Gelen seçenekler arasında EK PAKET AL seçeneğine dokunun.
 • Daha sonrasında açılacak olan seçenekler arasında İnternet Paketlerine dokunun.
 • Son olarak üst kısımda belirtmiş olduğum kısımdan Ek Paket olarak bu paketi satın alabilirsiniz.
Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan