Avea’da Nasıl Woops Üyesi Olunur?

Avea’da Nasıl Woops Üyesi Olunur?
Avea’da Nasıl Woops Üyesi Olunur?

Avea operatörüne bağlı bulunan aboneler için woops üyesi olmak pekte zor bir işlem gerektirmez. Avea’ya kayıtlı GSM numaranızdan Woops yazarak 4545’e cretsiz bir şekilde mesaj atarak otomatik olarak Woops üyesi oluyorsunuz. Yalnız 25 yaş altında bir abone iseniz; TC kimlik numaranızı SMS ile 4545’e gönderip başka bir işleme gerek kalmadan Woops üyesi oluyorsunuz.  Kullandığınız GSM numarası başka bir şahsa ait ise; (Anne, baba veyahut başka bir yakına) bu hiçbir şey değiştirmez. Talep edilen tek şart hat sahibinin 25 yaşından büyük olmasıdır. Fatura ya da faturasız hiç fark etmez, 7-25 yaş aralığında ki tüm Avea müşterileri Avea Woops tarifesinden faydalanabilir.

Her gencin severek katılmış olduğu Avea Woops ile sizlerde kazanın. Ayrıca 2016 yılında alınmış olan bir ortak karar sonucunda bilindiği gibi Avea operatörü artık Türk TELEKOM olarak hizmet vermektedir. Sizlerin de hattı Türk Telekom ise ve daha fazla kampanyadan herhangi bir ücret vermeden faydalanmak istiyorsanız hemen Türk Telekom bedava internet yazımıza göz atarak buradan daha fazla bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Her gün daha fazla kampanya veren Türk Telekom operatörünü sizlerde sosyal medya üzerinden takip ederek yeni tarifeler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Avea Woops Nedir?

Avea operatöründe geçtiğimiz senelerde başlamış olan Woops kampanyası sayesinde gençler daha uygun fiyattan internete giriyor ve daha uygun fiyattan istediği tarifelere sahip olabilmektedir. Avea Woops ile sizlerde çeşitli paketleri yaşınıza göre daha uygun fiyattan alabilirsiniz. Avea Woops kampanyasından faydalanmanız durumunda çeşitli paketleri daha uygun fiyattan almak için sizlerde WOOPS yazıp 4545’e mesaj gönderebilirsiniz.

Avea Woops ile Selfy Aynı Mıdır?

Avea operatöründe birçok servis bulunmaktadır, bunlar en fazla tercih edilen ve bilindik olan servislerden Woops ile Selfy servislerinin kampanyaları birbirine çok benzemektedir. Bunun için birçok genç genellikle Selfy servisinden faydalanmaktadır.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan