Vodafone Sahur Paketi

Vodafone Sahur Paketi
Vodafone Sahur Paketi

Türkiye’nin en çok aboneye sahip 2. operatörü bu yıl da müşterilerinin yüzünü güldürdü. Sadece Türkiye de değil farklı noktalar ve ülkelerde de hizmet veren vodafone kullanıcılarına çok sayıda fırsat sunmaktadır. Ramazan ayı bu yılda vodafone ile boş gelmedi ve tüm vodafone müşterilerini sevindirecek paketler bu yılda vodafone kapsamında. Sadece vodafone müşterilerinin faydalanabileceği birçok kampanyadan biri olan sahur paketi her yıl olduğu gibi 2017 yılında da geçerli olacak. Peki, vodafone sahur paketi nasıl yapılır? Ne işe yarar?

30 gün boyunca geçerli olan internet hakkı kazanabilirsiniz ve katla kazan paketler kazanabilirsiniz. Vodafon bu kampanyayla kullanıcılarını mutlu bir ramazan ve keyifli dakikalar geçirmelerini amaçlıyor. Bu ay da insanlar daha fazla iletişim kurmak, sevdikleriyle daha fazla konuşmak ve mesajlaşmak görüntü açarak hasret gidermek isteyecekleri için, Vodafone’un yaptığı bu kampanyayla birlikte tüm vodafone kullanıcıları bu haklardan yararlanmalıdır .Yüklediğiniz ve harcadığınız her dakika, SMS ve dataların 10 katına kadarı sizlere hediye ediliyor bu ayda. Vodafone müşterilerine özgü olarak akşam saat 22.00 ve 06.00 saatleri arasında ücretsiz internet hakkını kullanabilirsiniz. Bu ayda herkesin daha hassas olması ve daha fazla ilgi beklemesi nedeniyle farklı operatörler farklı kampanya ve fırsatları kullanıcılarına sunuyor.

Vodafone Sahur Paketi Nasıl Yapılır?

Bu paketten yararlanmak için tarifenizin bir önemi yoktur yani vodafone müşterisi olmanız yeterlidir. 2016 yılına göre 2 Tl karşılığında bu pakete sahip olabilir ve 22.00-06.00 saatleri arasında internet hakkınızı kullanabilirsiniz. KAZAN yazıp 4455 e sms atarsanız vodafonun sahur paketinden hemen faydalanabilirsiniz.

Sahur Kampanyası Size Ne Kazandırır?

Sizlerde vodafone sahur paketi kampanyasına bir SMS ile kayıt olarak, harcadıkça kazanıp, kazandıklarınızı da tekrar harcayabilirsiniz. Sevdiklerinizle saatlerce konuşup, en iyi mesajları atıp ve internet üzerinden fotoğraflar paylaşarak; Ramazan’ın daha anlamlı hale gelmesini sağlamak sizin elinizde. Ramazan boyunca internet paketinizle tüm dünyadan haberdar olup bu haberlere yorum yapabilirsiniz.

Ramazan ayının muhteşem iftar sofralarının fotoğrafını çekip sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Yaz aylarına denk gelen bayram için farklı kombinler araştırıp bayramın en şık kıyafetini üzerinizde taşıyabilirsiniz. Bu kampanyanın detaylarını öğrenmek için vodafone un kendi sayfasını inceleyip kampanya kapsamı hakkında daha net bilgiye sahip olabilirsiniz.

Sizlerde ramazan ayında vodafone sahur paketini bu şekilde kullanabilirsiniz, sahur paketi hakkında merak ettiklerinizi bizlere alt kısımdan yorum olarak belirterek kısa sürede çözümlere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan