Avea’da Nasıl İnternet Paketi Yaptırabilirim?

Avea’da Nasıl İnternet Paketi Yaptırabilirim?
Avea’da Nasıl İnternet Paketi Yaptırabilirim?

Avea operatörü günümüzde milyonlarca kişiye ev sahipliği yapmakta olan abonelerden sadece biridir. İnternet paketi edinmek gün geçtikçe daha kolay bir hal alıyor. Bu işlemi gerçekleştirmek için Avea Müşteri Hizmetleri, Avea şubeleri ve Online İşlemler sayesinde internet tarifleri hakkında bilgi alabilir, size uyan bir internet paketini satın alabilirsiniz. Avea operatöründe internet paketi sizlerde yaparak mobil cihazlarınızdan internete erişebilir ve istemiş olduğunuz uygulamayı çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. 2017 yılında yeni avea internet paketleriyle birlikte daha uygun fiyattan daha fazla internete girme hakkına da sahip olabilirsiniz. Sizler için bugün Avea’da nasıl internet paketinin yapılacağına dair bazı SMS kodlarını sunduk buradaki SMS kodlarını sizlerde deneyerek avea internet paketini tamamlayabilirsiniz.

 

Aylık İnternet Paketleri
100 MB 100 MB        yaz      5555 ‘e gönder
250 MB 250 MB       yaz      5555 ‘e gönder
1 GB 1 GB           yaz      5555 ‘e gönder
Günlük İnternet Paketleri
100 MB GUN           yaz      5555 ‘e gönder
1 GB GUN1         yaz      5555 ‘ e gönder
Haftalık İnternet Paketleri
100 MB HAFTA       yaz       5555 ‘e gönder
1 GB HAFTA1     yaz       5555 ‘e gönder

Avea operatöründe daha fazla kazanmak istiyorsanız ilk olarak telefonlarınıza Online İşlemler uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır, kullandığınız hat 4.5G uyumlu ise Avea operatöründe haftalık 4GB internet paketini sadece 12TL karşılığında satın alabilirsiniz, haftalık 4GB internet paketiyle birlikte sizlerde internete fiber internet hızında erişebilir ve dilediğiniz videoları izleyebilirsiniz.

Ayrıca avea operatörüne ait bütün internet paketlerini görmek ve sizlere en uygun internet paketini seçmek istiyorsanız o halde sizlerde turktelekom.com.tr adresine giderek buradan avea internet paketlerine erişebilir ve kendinize en çok yakışan internet paketini satın alabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan