Avea Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlan

Avea Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlan
Avea Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlan

2016 yılında bütün güçlerini tek bir çatı altında toplayan Avea operatörü hakkında bugün merak ettiğiniz konulardan biri olan müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanma yöntemlerinden bahsedeceğim. Böylelikle sizlerde artık müşteri hizmetlerine bağlanırken gereksiz tuşlamalara maruz kalmayacak ve zaman kazanmış olacaksınız. Avea müşteri hizmetlerine bağlanmak oldukça kolaydır. Nasıl mı?

Türk Telekom müşteri hizmetlerine ulaşmak çoğu zaman çok güçtür ya da çok vaktinizi almaktadır. Müşteri hizmetlerini aradığınızda karşınıza sekreter çıkmakta ve size direktifler sunmaktadır. Sizlere yöneltilen otomatik sorulara cevap vererek yönlendirme yapılmakta ve çok zaman kaybetmektesiniz. Hattınızda dakikanız varsa ya da belirli bir dakika paketi satın almışsanız yaptığınız görüşmeler buradan düşer şayet bir paket belirlememişseniz servisin dakikasına 60 kuruş ödeme yaparsınız. Şimdi size kısaca bağlanma yöntemlerini sıralayalım. Öncellikle 500 veya 444 1 500 den bağlanarak 2 ve 0 tuşuna basarak bağlanabilirsiniz. Yine 500 veya 444 1 500 den 5 ve 0 tuşunu kullanarak bağlanabilirsiniz. Aynı yoldan 3 – 0 ve 2 – 1 – 0 kombini ile de bağlanabilirsiniz.

Yine Avea müşteri hizmetlerinin Online İşlemler uygulaması sayesinde de bir çok işlemlerinizi yine bu uygulama üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. 2016 yılında geçerli olmakta olan Avea müşteri hizmetlerine sizlerde daha hızlı bağlanın. Ve Türk Telekom bedava internet içinde buraya tıklamanız yeterlidir.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan