Türk Telekom (Avea) Sahur Paketi

Türk Telekom (Avea) Sahur Paketi
Türk Telekom (Avea) Sahur Paketi

11 Ayın Sultanı Ramazan gelirken boş gelmedi ve yanında kampanyalarla getirdi. En çok konuşturan ve en hızlı çekim gücüne sahip Türk Telekom her yıl olduğu gibi sahur paketiyle bu yılda geri döndü. Türk Telekom müşterileri sahur boyunca 10GB internet ve Türk Telekom mobil hatlarla 1000 dakika hediye. 30 gün boyunca belirli saat aralıklarında bu haklarını ücretsiz olarak kullanabileceklerdir. İster annenizi arayıp sahur için hafif yemek tarifleri isteyin yada arkadaşınızla bayram için ne giyeceğiniz konusunda tartışın. 10 GB internet ile tüm dünyadan haberdar olup aynı anda sosyal medyanın tadını çıkarabilirsiniz. Türk Telekom’un bu yılda tüm müşterilerini mutlu ettiği kampanyanın detayları aşağıda yer almaktadır. Daha kapsamlı bilgi için Avea’nın kendi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kampanya Geçerlilik Detayları Ve Kampanya Kapsamı

Kampanyadan Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart, BİMcell, POCELL, Pttcell faturasız, Data Tarifeleri ,Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri haricindeki bireysel faturalı ve faturasız Türk Telekom müşterileri yararlanabilir.

  • Sahur dönemi boyunca kampanya kapsamında (06 Haziran-04 Temmuz 2017) 02:00-06:00 saatleri arasında 10GB internet ve 1.000 dakika Turk Telekom mobil hatlarla konuşma hediye edilmektedir.
  • Kampanyaya son katılım tarihi 04.07.2017 saat 01:30 olarak belirlenmiştir.
  • Geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan internet ve dakikalar silinecektir.
  • Her müşterinin yalnız 1 kez kampanyaya katılabilir
  • Faturalı hat kullanıyorsanız kampanyayı iptal ettiğiniz anda ücretsiz internet paketiniz iptal edilecektir.
  • Ancak faturasız hat kullanan müşteriler kampanya kaydını iptal ettikleri takdirde kazanmış oldukları hediye dakika ve hediye internet paketlerini kullanmaya devam edeceklerdir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan haklar başka bir hatta transfer edilemeyecek ve 3. kişiye devredilemez.
  • Kampanya kapsamında kazanılan internet hakkının sona ermesinin ardından, müşterinin başka internet paketi yoksa faturalı müşteriler için mevcut tarifesi üzerinden, faturasız müşteriler için 2 KR/ 100 KB üzerinden ücretlendirilir.
  • Kampanya kapsamında sunulan dakika ve internet paketi sadece yurt içi ve şebeke içi kullanımlarda geçerlidir.

Kalan Haklarımı Öğrenmek İçin Ne Yapabilirim

Müşterimiz KALAN SAHUR yazıp 5555’e göndererek Kampanya kapsamında kalan haklarını görebilir. Kampanya bittikten sonra kalan haklar da kullanılamaz ve yok sayılır.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan