Avea Numara Değiştirme Nasıl Yapılır?

Avea Numara Değiştirme Nasıl Yapılır?
Avea Numara Değiştirme Nasıl Yapılır?

Numara değiştirmek istediğinizde herhangi bir değişim sebebiniz mutlaka olması gerekmektedir. Peki, avea numara değiştirme nasıl yapılır? Mevcut numaranızı değiştirmek istediğinizde hattınızı iptal ettirmenize ve yeni numara almanıza gerek yoktur.

Aynı sim kartınız ile faturalı ya da faturasız olsanız da numara değişikliği yapmanız çok kolaydır. Numara değiştirme konusunda gereken faturalılarda ilk fatura hesap kesiminde yansıtılmaktadır. Avea hizmeti veren bir bayiye giderek numara değişikliği talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca Avea Müşteri Hizmetleri ve online işlemler seçeneklerini de kullanabilirsiniz. Hat sizin adınıza kayıtlı ise işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Sizin adınıza kayıtlı olmayan hatlar için hat sahibinin işlem yapması gerekmektedir. Numara değiştirme ücreti olarak 20 TL alınmaktadır. Numara değiştirmek artık bu kadar basit bir şekilde yapılabilmektedir.

Ayrıca numaranızı değiştirdikten sonra eğer ki WhatsApp kullanıyorsanız WhatsApp ayarları kısmından kolaylıkla eski numaranıza kayıtlı olan WhatsApp kaydınızı yeni numaranızı hızlı bir şekilde geçirebilirsiniz. Ve yine bu tür işlemlerden daha kolay haberdar olmak istiyorsanız sizlerde yeni adı olan Türk Telekom operatörünün internet sitesine giderek yani turktelekom.com.tr adresine giderek bilgi sahibi olabilirsiniz. 2019 yılında sürekli olarak alt yapısını geliştirmekte olan Türk Telekom operatörü yeni yıla birçok kampanyalar düzenlemektedir.

Sizlerde yeni yıla herhangi bir ücret ödemeden bedava internet kazanmak istiyorsanız sayfamızda bulunan Türk Telekom bedava internet başlıklı yazımıza göz atarak buradan yeni bilgilere kolaylıkla erişebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan