Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet
Türk Telekom Bedava İnternet

Bedava internet denince akla ilk Türk Telekom bedava internet gelmektedir kaliteli altyapısı ile birçok kişinin gönlünü fetheden türktelekom operatörüne ait olan bedava internet kampanyalarından bahsedeceğim. Eğer Sizler 2016 yılında internet kullanmak istiyorsanız ve internete para vermek istemiyorsanız hemen Türk Telekom operatörüne geçerek yeni gelenler için yapılmakta olan kampanyalardan kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Sadece Türk Telekom kullanıcıları için geçerli olan bedava internet kampanyalarından biri olan 10GB bedava interneti kullanmak istiyorsanız hemen hattınızın 4.5G uyumlu yapmak zorundasınız Bunun haricinde hattınızın 4.5G uyumlu olması yeterli olmuyor Bir de telefonunuzun 2016 yılında kullanılacak bir düzeyde olması gerekmektedir 2016 yılında desteklenen bir telefonunuzun da 4.5G olması gerekmektedir. hemen sizler de hattınızı ve telefonunuzu 4.5G yapıp Türk Telekom tarafından verilmekte olan bedava internete sahip olabilirsiniz. Günümüzün en iyi tariflerini paylaşılmakta olan Türk Telekom’a ait birçok tarifelerden faydalanabilir ve birçok bedava internet ile kullanabilirsiniz her ay daha farklı bir kampanyayı kendi abonesine sunmakta oldu Türk Telekom’un bedava internet hakkında bilgiler için aşağıdaki kampanyaları tek tek deneyebilirsiniz. Burada paylaşmış olduğumuz kampanyalar genellikle yeni gelen kişiler için ve ayrıca 4.5G uyumlu olanlar içindir Eğer Sizlerde bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız hemen hattınızı değiştirmeyi unutmayın.

Bedava İnternet

  • HEDİYE 2 GUN yazıp 5555’e ücretsiz olarak gönderin ve 2 günlük bedava internet kazanın.
  • Hattınız ile telefonunuzu 4.5G uyumlu yapın ve 4.5G SIM yazıp 5555’e ücretsiz olarak mesaj gönderin. Hattınıza tanımlanacak olan bedava interneti kullanarak ücretsiz bir şekilde internete erişim sağlamayı unutmayın.

Türkiye’nin en iyi alt yapısına sahip olan Türk Telekom operatörünün verdiği bedava internet kampanyalarından daha fazla yararlanmak istiyorsanız hemen hattınızı değiştirmeyi unutmayın. Sanırım 2016 yılında Türk Telekom bütün 4.5G aboneleri için yeni bedava internetler vermeye devam edecek. Herhangi bir Türk Telekom bayisine gidip hattınızı değiştirmeyi ve herhangi bir ücret vermemeyi unutmayın.

Türk Telekom 1GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom 1GB bedava internet paketi 15 Haziran 2017 tarihine kadar geçerli olup hemen TL yükleyip sizlerde bedava internet kazanabilirsiniz. Nasıl mı? Türk Telekom operatörünün resmi internet sitesine gidip buradan kredi kartınızı kullanarak yapacağınız TL yükleme işlemi ardından hattınıza tanımlanacak olan bedava internet paketi ile Sizlerde 2016 yılında ve 2017 yılında Türk Telekom operatöründen bedava internet kazanmaya devam edin. Ya da Google Play üzerinden indireceğiniz Online İşlemler uygulamasını kullanarak da TL yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Lakin bu paketi yapmadan önce aşağıda olduğumuz talimatlara uyarak size de bedava internet kazanabilirsiniz cepten 1GB bedava internet kazanmak artık daha kolay 1GB Kazan yazıp 5555’e göndererek sizler de bedava internet sahibi olabilirsiniz.
30 TL ve üzeri yüklemelerde 1GB internet hediye paketini bir hafta boyunca kullanacaksınız, 30 TL altında yüklemiş olduğunuz TL yüklemelerde sadece günlük 1 GB internet paketi kazanmış olacaksınız. sizleri daha çok kampanyadan yararlanmak istiyorsanız turktelekom.com.tr giderek buradan daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan