Turkcell Sahur Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell Sahur Paketi Nasıl Yapılır?
Turkcell Sahur Paketi Nasıl Yapılır?

Ramazan ayı Ülkemiz ve Müslüman âlemi için son derece önemli aylardan biridir. Bu nedenler bazı telefon hattı firmaları bu ayda hat kullanıcılarına özel kampanyalar yapar. Ramazan ayında bu kampanyaları yapan firmalardan biri de Turkcell’dir. Turkcell Sahur Paketi, tarife fark etmeksizin tüm Turkcell hattına sahip kullanıcılara ücretsiz sunulur. Bu kampanya tüm Ramazan ayı boyunca sahur vakitlerinde Turkcell hattına sahip kullanıcılara daha fazla ücretsiz internet sunmak amacıyla sağlanmıştır.

Tüm Turkcell hattına sahip kullanıcıların yararlandığı bu kampanya gece saat 02.00’da başlayıp sabaha doğru 06.00’da biter. Bu kampanya dahilinde 4.5 G hızında 2GB internet Turkcell hattına sahip kullanıcıların hesabına yatırılır. Bu uygulama Ramazan ayı boyunca her gece otomatik olarak yenilenir. Operatörler arasında yaşanan rekabet dolayısıyla fark yaratmak isteyen Turkcell firması hat kullanıcılara Ramazan hediyesi olarak Turkcell Sahur Paketi’ni veriyor.

Turkcell Sahur Paketi

4 saat sürede 2 GB interneti hediye olarak ücretsiz vermesi Turkcell Sahur Paketi kampanyasını çok cazip kılıyor. Bu kampanyanın her gece yenilenmesi Turkcell hattına sahip kullanıcılara çok büyük bir hediye.

Nasıl Yapılır?

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen Turkcell hattına sahip kullanıcılarının yapması gereken tek şey “SAHUR” yazarak bu mesajı 2222’ye sms olarak yollamasıdır. Bunun için tek bir sms’in yeterli olacağı kampanyayı; sahur paketi hattınıza tanımlanmıştır mesajını aldıktan sonra dilediğinizce kullanabilirsiniz. Bu kampanya sırasında kesinlikle hız düşüşü yaşamazsınız. 4.5G hızında internette doyasıya dolaşabilirsiniz.

Ramazan ayı boyunca geçerli olan kampanya kayıt olduktan herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ancak Turkcell Sahur Paketi’nin sadece sahur vaktinde geçerli olduğunu unutmamak gerekiyor. Bir de yanlış bir anlaşılma olamaması için sadece Turkcell Sahur Paketi’nin sınırsız olduğu bilmelisiniz. Sizin sahip olduğunuz internet paketi, sahip olduğunuz tarifede belirtilen sınıra sahip olur ve değişmez.

Bu yüzden tarifenizi aşmamanız için Turkcell Sahur Paketi’ni zamanında kullanmalısınız. Eğer Turkcell Sahur Paketi kampanyasını iptal etmek isterseniz yapmanız gereken şey; “IPTAL SAHUR” yazıp 2222 sms olarak göndermek olacaktır. Turkcell tarafından kampanyanın iptal edildiğine dair mesaj alana kadar kampanya iptal olmaz. Bu mesajı almanız durumunda kampanyayı iptal etmiş olursunuz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

yaren - 6 Mayıs 2019 - 04:25

sahur yaziyorum 2222 gunderiyom olmuyor surekli diyo yanlis msj gunderiyom yada eksik diyo

Ömer - 7 Mayıs 2019 - 16:25

Turkcell kullanıyorum ama sahur pakedi yapamıyorum eksik veya hatalı diyor

Ela - 7 Mayıs 2019 - 20:49

SMS gönderdikten sonra belirli bir miktar para alınıyor mu ?

Omer - 10 Mayıs 2019 - 22:09

Bana intent ver 10gb

Rabia - 13 Mayıs 2019 - 01:47

Harika bir yöntem