Turkcell’den Telefon Nasıl Alınır?

Turkcell’den Telefon Nasıl  Alınır?
Turkcell’den Telefon Nasıl Alınır?

Teknolojinin gelişimiyle birlikte artık istemiş olduğumuz cihazlara eskisine nazaran daha kolay bir şekilde erişebilmekteyiz. Piyasada birçok farklı telefon modelleri bulunmaktadır, hal böyle olunca yeni çıkan modeller eski modellerin fiyatlarında bir düşürme yapmaktadır. Bugün ise Turkcell’den telefon nasıl alınır sorusunun cevabını vereceğim ve böylelikle sizlerde Turkcell hattınız üzerine Turkcell’den telefon alabileceksiniz. Turkcell herkes telefon sahibi olabilsin diye birçok telefonu uygun fiyattan ve birçok imkanlar sunarak kendi abonelerine vermektedir. Turkcell’den faturalı telefon alabilmek için sizlerin de bir adet faturalı olan hatta sahip olmanız gerekmektedir. Bunun haricinde Turkcell’den telefon almak için sizlerde Turkcell bayilerine giderek buradan peşin ödeme yaparak telefon alabilir veyahut faturaya telefon alabilirsiniz.

Turkcell’den Faturalı Telefon Nasıl Alınır?

İlk olarak faturalı hattınızla Turkcell’ öncelikle 90 günün dolduktan sonra limit puanını kontrol ettiriyorsun eğer uygunsa cihaz alabiliyorsun. Fakat uygun değilse, her ay limit puanınızı kontrol ettirmelisiniz. Limit puanı her ay kendini günceller. Almak istenilen cihazın limit puanına erişildiğinde Turkcell bayilerine giderek telefon alma işlemine başlanılır. Pek nadiren gerçekleşse de limit puanının yetişmediği yerlerde önden bir miktar ödeme yaparak kontratlı bir biçimde telefonu alabilirsiniz. Bu yol alternatif bir seçenektir. Limit puanınızı arttırabilmek adına, üzerinize kayıtlı GSM numaralarının faturalarının vaktinde ödenmesi gerekmektedir. Zamanında yapılmayan her ödeme limit puanınızın artmasına engel olmaktadır. Otomatik ödeme talimatı vermek limit puanı üzerinde oldukça etkilidir. Lakin üzülmenize gerek yok, Turkcell’den indirimli bir şekilde telefon almak istiyorsanız sizlere kısaca Turkcell’den indirimli telefon almanın yollarından bahsedeyim. Böylelikle sizlerde herhangi bir teknoloji mağazasına nazaran Turkcell sayesinde kat kat daha fazla indirimle yeni bir cihaza sahip olabilirsiniz.

Turkcell’den İndirimli Cihaz Nasıl Alınır?

Turkcell operatöründe indirimli bir şekilde cihaz sahibi olabilmek için tek yapmanız gereken Sarı Kutu servisine kayıt olmaktır. Turkcell Sarı Kutuya kayıt olduktan sonra hesabınıza her ay otomatik olarak puanlar birikecektir, bu puanlarınız sayesinde artık Turkcell’in belirlemiş olduğu cihazlarda bu puanları kullanarak %50’ye varan indirimlerden faydalanabilirsiniz. Turkcell sarı kutu servisi tamamen ücretsiz olup birçok fırsattan faydalanmanızı sağlamaktadır.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan