Turkcell Hızlı Giriş Bedava İnternet Paketi

Turkcell Hızlı Giriş Bedava İnternet Paketi
Turkcell Hızlı Giriş Bedava İnternet Paketi

Turkcell’in diğer operatörlerden farklı olarak düzenlemiş olduğu internet paketlerinden biri olan hızlı giriş bedava internet paketi ile beraber birçok Turkcell müşterisi Turkcell sayesinde hediye internetler kazanmaya devam ediyor. Sizlerinde kullandığı hat Turkcell ise ve sizlerde 2019 yılında bedava internet kazanmaya devam etmek istiyorsanız hemen turkcell.com.tr adresinden mobil hattınıza hızlı giriş yap özelliği kullanmanız yeterlidir. Ücretsiz olarak bütün faturalı ve faturasız kullanıcıların faydalanabileceği bu kampanyadan faydalanmak için tek yapmanız gereken Turkcell tarafından sizlere gelecek olan SMS mesajını hızlı giriş bölümünde açılacak olan alana giriş yapmanızdır. Daha sonrasında gün içerisinde hattınıza bilgilendirme mesajı sonrasında tanımlanacak olan 500MB bedava internet paketinin tadını çıkarın. Peki, Turkcell hızlı giriş bedava internet paketi nasıl yapılır? Turkcell operatöründen faydalanabileceğiniz bu kampanya için hemen sizlerde Turkcell’in gelişmiş internet sitesini ziyaret edip üst kısımda yer alan hızlı giriş özelliğini kullanmanız gerekmektedir. Turkcell bedava internet paketleri 2019 yılında geçerliliğini sürdürmeye devam etmektedir.

Turkcell Hızlı Giriş Nasıl Yapılır?

Turkcell operatöründe hızlı giriş özelliğini kullanabilmek için ilk olarak mobil cihazınızdan değil dizüstü bilgisayarı veya masaüstü bir cihazdan yardım almanız gerekmektedir. Daha sonrasında turkcell.com.tr adresine gidiniz ve üst kısımda Giriş Yap bölümüne tıklayınız.

Giriş Yap bölümünden sizlere alternatif olarak 3 farklı giriş seçeneği çıkacaktır bu girişler arasında Hızlı Giriş özelliğini seçiniz ve arından bu alana telefon numaranızı giriniz.

Telefon numaranızı girdikten sonra telefon numaranıza SMS olarak gelecek olan şifre ile beraber bu alandan hızlı giriş özelliğini kullanmış olacaksınız.

Turkcell Hızlı Giriş Bedava İnternet Paketini Nasıl İptal Edebilirim?

Turkcell hızlı giriş bedava internet paketini iptal etmek istiyorsanız bunun için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Hattınıza tanımlanacak olan internet paketi zaten tamamen ücretsiz olup sizden herhangi bir ücret alınmayacaktır ve ayrıca paket otomatik olarak zaten yenilenmeyecektir. Paketin süresi veya limiti bittikten sonra otomatik olarak sistem tarafından paket iptal edilmiş olacaktır.

Dilerseniz limitin dolmasını veya sürenin dolmasını beklemek istemiyorsanız sizlerde Turkcell müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek Turkcell hızlı giriş bedava internet paketini iptal etmek istediğinizi söyleyerek paketin kısa sürede iptal edilmesini sağlayabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan