Turkcell Akıllı Fatura Özelliği Nedir?

Turkcell Akıllı Fatura Özelliği Nedir?
Turkcell Akıllı Fatura Özelliği Nedir?

Çağımızın gerekliliklerinden biri olan cep telefonu kullanımı çok yaygın bir şekilde tüm ülkemizde kullanılmaktadır. Ancak kullanılan cep telefonları beraberinde yeni fatura sorunları getirmektedir. Bugün ise diğer operatörlere göre farklı bir önerisi olan Turkcell akıllı fatura sisteminden bahsedeceğim. Ve böylelikle sizlerde Turkcell faturalı hattına sahipseniz Turkcell akıllı fatura sistemi sayesinde artık kafanız rahat edecektir. Peki, Turkcell akıllı fatura nedir?

Turkcell akıllı fatura özelliği ile kendi tarifenizin dışına çıktığınızda ya da kullanım haklarınızı doldurduğunuz anda geçici olarak dolan tarifenizi kullanamazsınız ancak kısa mesajın ardından tekrar yeni bir paket alabilir yada bir sonraki ayı bekleyebilirsiniz. Fatura aşım sorunu yaşamamak için uygulalan Turkcell akıllı fatura özelliği ay sonunda süpriz faturalara karşı sizleri korur ve paket aşımından kaynaklanan ucuk rakamlı faturalardan sizleri korur. Turkcell akıllı fatura özelliği paket sınırlarını aşmanızını engeller ve sizlere yeni ek paket almanız için yeni bir ek paket almaya yardımcı olur.

Turkcell Kalan Kullanımlarını Nasıl Öğrenebilirim?

Turkcell’in hem bedava internet dağıtmış olduğu hem de kullanıcısının kalan kullanım detaylarını göstermiş olduğu uygulaması olan Turkcell Hesabım uygulamasıyla birlikte hattınıza ait olan bütün işlemleri kontrol edin. Turkcell Hesabım uygulamasıyla birlikte hattınıza kalan bütün kullanım detaylarına tek bir dokunuşla ulaşabilir ve böylelikle sizlerde Turkcell akıllı fatura gibi daha önceden bir önlem alabilirsiniz. Bunun haricinde telefonunuzda bu uygulamayı kullanmak istemiyorsanız Turkcell operatörü için KALAN yazıp 2222’ye kısa mesaj atarak buradan hattınızın kalan kullanım detaylarını SMS olarak alabilirsiniz.

Turkcell akıllı fatura servisini kullanmak istiyorsanız aylık 3TL ödeyerek bu servisten faydalanabilirsiniz. Turkcell akıllı faturayı kullanmak için AKILLI FATURA yazıp 2222’ye göndererek bu kampanyanın hattınıza tanımlanmasını sağlayabilirsiniz.

Turkcell Akıllı Fatura Nasıl İptal Edilir?

Aylık 3TL ödemek istemiyor ve Turkcell akıllı faturayı iptal etmek istiyorsanız sizlerde IPTAL AKILLI FATURA yazıp ardından SMS olarak 2222’ye ücretsiz SMS göndererek bu kampanyanın hattınızdan kalkmasını sağlayabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan