Turkcell Yüklediğim TL Gelmedi Ne Yapmalıyım?

Turkcell Yüklediğim TL Gelmedi Ne Yapmalıyım?
Turkcell Yüklediğim TL Gelmedi Ne Yapmalıyım?

Turkcell hattınıza TL yüklemek isteyenlerde karşılaşılabilen ender sorunlardan biridir TL yüklemelerinin telefona gelmemesi. TL yüklemeleri genellikle kredi kartıyla ve internet bankacılığı aracılığıyla olmaktadır. Öncellikle dikkat edilmesi gereken husus güvenilir siteler üzerinden TL yüklemesi yapılmasıdır. Turkcell ve yetkili yerlerden TL yüklemesi yapmanız haline talep ettiğiniz yükleme kısa süre içerisinde gelecektir. TL yüklemenizde bir sorun olursa size hata uyarısı gelir. İnternet üzerinden talep gönderdiğinizde 5 dakika içerisinde TL telefonunuza gelmezse ya girdiğiniz numara da sorun vardır ya da bankanızla ilgili bir sıkıntı söz konusudur. Hat ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız kısa süre içerisinde turkcell müşteri hizmetlerini aramanız gerekir.

Ayrıca ek olarak hattınızda TL yüklemenizi bekleyen bir paket var ise paketiniz otomatik olarak yenilendiğinden dolayı hattınıza tanımlanan TL otomatik olarak o paket tarafıncan çekilmiş olabilir. Bunun için bu tür olaylara dikkat etmeniz gerekmektedir, hattınız da farklı tanımlı olan paketleri & tarifeleri veya abonelikleri görebilmek için Turkcell hesabım uygulamasından takip edebilirsiniz ya da turkcell.com.tr adresinden giriş yaparak hattınıza tanımlı olan bütün üyelikleri görebilir ve yönetebilirsiniz.

Yine Turkcell’den bedava internet kazanmak istiyorsanız da Turkcell bedava internet başlıklı yazımıza göz atarak buradan bir çok işlemleri yönetebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan