Turkcell Rehberime Nasıl Ulaşırım?

Turkcell Rehberime Nasıl Ulaşırım?
Turkcell Rehberime Nasıl Ulaşırım?

Turkcell rehberime nasıl ulaşırım sorunu zaman zaman cevap bekleyen sorular arasındadır. Turkcell, telefon yedekleme web sayfası aracılığı ile saklanmak istenen kayıtları muhafaza aklına almakta, kullanıcılar kendi kişi listesini oluşturabilmekte ya da telefondan aktarılan kayıtlarda değişiklik yapabilmektedir. Servisle uyumlu olmayan, yedeklemeyi desteklemeyen bir cep telefonu olmasa da Turkcell Telefon Yedekleme‘nin Web sayfasından kayıtlar girilebilmekte ve liste saklanabilmektedir. Bu sistemi kullanmak da basittir. Telefona Telefon Yedekleme uygulamasının indirileceği link için  bilgilendirme mesajı gelmekte, link tıklandığında uygulama indirilerek cep telefonuna kurulabilmektedir. Turkcell Telefon Uygulama tıklandığında “YEDEKLE”, “AYARLAR” ve “YÜKLE” seçenekleri görülmektedir. Yedekleme işleminin yapılması için “YEDEKLE”, önceden yedeklenen bilgileri yeni cep telefonuna aktarmak içinse “GERİ YÜKLE”nin tıklanması yeterli olmaktadır.

Turkcell rehber hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için sizlerde turkcell.com.tr adresini ziyaret edebilir buradan daha fazla kampanya ve daha fazla biliye daha hızlı bir şekilde ulaşmış olursunuz. Turkcell tarafından daha önceden denemediyseniz Turkcell bedava internet başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz. Bu yazı ile sizlerde bedava internet kazanmaya hazır olun.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

ZİHNİ AKAR - 11 Aralık 2016 - 13:28

SİM KARTIMDAN REHBERDEKİ NUMARALARIMIN %70’İ SİLİNDİ, NUMARALARIMA TEKRAR NASIL ULAŞABİLİRİM? BU KONU HAKKINDA BİLGİ İSTİYORUM.