Turkcell Sarı Kutu Yılbaşı İndirim Kuponu

Turkcell Sarı Kutu Yılbaşı İndirim Kuponu
Turkcell Sarı Kutu Yılbaşı İndirim Kuponu

Turkcell’den cihaz almak artık daha ucuz, sizlerde kenarda duran sarı kutu puanlarınızı kullanarak Turkcell’den indirim kuponu kazanabilirsiniz. 2019 yılına ait yeni kampanya olan Turkcell bedava internet 2019 kampanyaları yanı sıra Turkcell böyle bir kampanya düzenleyerek gündeme bomba gibi düşmüş durumda. Bütün Turkcell abonelerinin rahatça faydalanacağı kampanyalardan olan Turkcell yılbaşı indirim kuponları sayesinde 400TL’lik cihaz indirimleriyle sizlerde ucuza telefon sahip olun. Turkcell sarı kutu puanınız varsa sizlerde yeni indirim kodlarına sahip olabilir ve bu kodlar ile beraber turkcell.com.tr adresinden alışverişlerinizi başarıyla gerçekleştirebilirsiniz. Peki, Turkcell sarı kutu indirim kuponu nasıl alınır? Bunun için indirim kuponlarınızı SMS ile dönüştürmeniz gerekmektedir, yılbaşına özel olan kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız hemen https://www.turkcell.com.tr/kulup-ve-programlar/sari-kutu adresine giderek buradaki paketlerden seçim yapabilirsiniz.

Turkcell Sarı Kutu Anlaşmalı Mağazalar

Turkcell‘in sunduğu en iyi hizmetlerinden biri olan Sarı Kutu puanlarıyla sizlerde Turkcell’in yaptığı anlaşmaları mağazalardan belli bir limite kadar indirime sahip olabilirsiniz. Turkcell’in sunduğu sarı kutu puanlarınız ile anlaşmaları mağazalar ile alışveriş yapmak için mutlaka 2016 yılında yayınlanan listelere göz atmayı unutmayınız. Turkcell’de anlaşmalı mağazalarda yapacağınız alışverişler ile toplamda %30’a kadar indirim kazanabilmektesiniz, güncel anlaşmalı mağazaları görmek için sizlerde turkcell.com.tr adresine giderek arama kutusuna sarı kutu yazıp indirimli mağazaları görebilirsiniz. Ayrıca bir çok avantajları SMS olarak haber almak istiyorsanız telefonlarınızdan AVANTAJ yazıp 2222’ye ücretsiz olarak mesaj göndererek her türlü avantaj mesajlarını telefonlarınıza gelmesini sağlayabilirsiniz.

Turkcell Mudo’da %25 İndirim

2016’nın ne güncel indirimlerinden biri olan Mudo ile yapılan anlaşma ile sizlerde hattınızda biriken sarı kutu puanlarından sadece 600 kadarıyla Mudo’dan %25’e kadar indirim kazanabilirsiniz. 

http://www.turkcell.com.tr/kulup-ve-programlar/sari-kutu/mudoda-25-indirim

Üstteki linki ziyaret ederek sizlerde Mudo’dan %25’lik olarak indirimi 600 puan karşılığında alabilirsiniz. Turkcell operatörüne ait olan kampanyalardan faydalanmak istiyorsanız mutlaka diğer yazılarımıza da göz atmayı unutmayın.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan