Turkcell Genç Avantaj Fizy Kampanyası

Turkcell Genç Avantaj Fizy Kampanyası
Turkcell Genç Avantaj Fizy Kampanyası

Turkcell’li olan her genç artık geceleri bedava olarka internete erişim hakkına sahip oluyor, Turkcell’li gençler sürekli kazanmaya geçen senelerde olduğu gibi devam ediyor. Bugün ise sizlere Turkcell genç avantaj fizy kampanyası hakkında bilgiler vermek isterim. Bip Messenger uygulamasıyla her genç artık geceleri bedava olarak kendi paketinden düşmeden Bip Messenger kullanmaya devam ediyor. Ve üstelik fizy kullanmaya hakkına da sahip oluyor, müzik dinlemeyi keyfine göre istediğin her müziği kolaylıkla bulabileceğiniz platformlardan olan fizy ile Bip Messenger bir araya gelince hayat daha bir farklı oluyor. Ücretsiz olarak bedava fizy ve bedava Bip Messenger ile sizlerde hem geceleri bol bol bedava müzik dinleyin, hem de Bip Messenger uygulamasını kullanan arkadaşlarınızla iletişim halinde olun.

Bu kampanyadan sadece 25 yaş altında yer alan veya ön ödemeli genç tarife, gençplus tarife, faturalı yeni genç tarifelerinden herhangi birine bağlı olmanız yeterli olacaktır bu tarifeler sayesinde sizlerde geceleri bol bol müzikler dinleyebilirsiniz.  Bip Messenger uygulaması sayesinde sizlerde sesli ve görüntülü konuşma özelliğini rahatlıkla kullanabileceğiniz 5GB internet kampanyasından ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Ayrıca bu kampanyaya dahil olmakta olan bir diğer paketleri yapan abonelerde bu kampanyadan ücretsiz olarak faydalanabilmektedir.  Bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız da aşağıdaki paketlerden herhangi birini yapmanız da yeterli olacaktır.

“Süper Avantaj 29”, “Süper Avantaj 39”, “Kaçmaz 25”, “Kaçmaz İkili”, “Kaçmaz 35”, “Kaçmaz 39”, “Kaçmaz 45”,  “Hepsi Eko”, “Uçuran 2GB”, “Uçuran 2GB Plus”, “Uçuran 3GB”, “Uçuran 3GB Plus”, “Uçuran 4GB”, “Uçuran 4GB Plus”, “Uçuran 6GB”, “Uçuran 6GB Plus”, “Turbo 2GB”, “Turbo Ekstra 2GB”, “Turbo 4GB”, “Turbo Ekstra 4GB”, “Turbo 6GB”, “Turbo Ekstra 6 GB”, “Kaçmaz İkili”, “Kaçmaz Üçlü”, “Kaçmaz 2GB”, “Yıldız 1GB”,  “Kendini Ayarlayan Paket”, “Bol 1GB”, “Bol 2GB”, “Bol 3GB” “Yıldız 2GB”, “Yıldız 3GB”, “Olay 2GB”, “Olay 400 ve Ek Olay”, “Yıldız 500 ve Yıldız Ek Genç”, ” İkisi Bir Arada 300 Plus”, “Süper Avantaj”, “Süper Avantaj 25” “Hepsi Bol”, “Full Paket”, “Full Plus Paket”, “Interneti Bol 1GB”, “Interneti Bol 2GB”, “Interneti Bol 4GB”, “Turbo 3GB”, “Hepsi 500 Plus”,”Hepsi 1000 Plus”,

Bu paketlere sahip olan aboneler de bu kampanyadan ücretsiz olarak geceleri faydalanabilmektedir.

Peki Turkcell Fizy Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

“GENC AVANTAJ” yazıp 2200’a kısa mesaj gönderen aboneler bu kampanyadan yararlanabilmektedir.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan