Snapchat Arkadaş Nasıl Ekleniyor?

Snapchat Arkadaş Nasıl Ekleniyor?
Snapchat Arkadaş Nasıl Ekleniyor?

Son dönemlerin favori uygulaması Snapchat, aktif olarak 600 milyonu aşkın kişi tarafından tercih ediliyor! Peki, bu kadar devasa bir sosyal ağı nasıl kullanılıyor? Birçok kişi programın karışıklığından yakınmakta fakat aslen oldukça basit bir uygulamadır. Snapchat’in ana ekranına giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede yer alan “+” işaretine basın ve daha sonra arkadaşınızın cep numarası / mail adresi veya Snapchat kullanıcı adını aratarak, bulduğunuz kişiyi rahatlıkla ekleyebilirsiniz. Bulunan profilin üzerine bir kez tıklayın ve “arkadaş olarak ekle – add me” butonlarını tercih edin.

Eğer sizi kabul ederse kısa sürede bilgilendirme mesajı ulaşacaktır. Arkadaş ekleme sayesinde bireysel olarak fotoğraflar gönderebilir, zaman tünelinizde paylaşımlarını takip etme olanaklarına ulaşabilirsiniz. Türkiye’de ve Dünya’da milyonların en sık tercih ettiği fotoğraf uygulaması Snapchat, artık sizlere basit bir kullanım ara yüzü sunuyor ve sorun yaşamadan uygulanmadan faydalanmanızı sağlıyor. Bu hizmet türünün sunduğu başarı ile beraber sorunsuz bir kullanım ağını ele almaktan geri kalmayın. Snapchat uygulaması App Store veya Google Play’den kolaylıkla indirilebilir.

Ayrıca Snapchat uygulaması gelişmelere devam ederken yeni gelen özellikleri de kullanmak ve yeni efektler ile yeni yeni fotoğraflar paylaşmak için sizlerde sürekli olarak bu uygulamaya gelen güncellemeleri kendi telefonlarınıza uyarlamayı unutmayın. 2016 yılında gelişmekte olan Snapchat uygulaması hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak istiyorsanız da yine sitemizde bulunan Snapchat kategorisine göz atmayı unutmayın.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan