Iphone Rehber Yedekleme Nasıl Yapılır?

Iphone Rehber Yedekleme Nasıl Yapılır?
Iphone Rehber Yedekleme Nasıl Yapılır?

ıPhone telefonlar günümüzde bir çok kişi tarafından kullanılıyor. Hatta diğer bir işletim sistemi olan Android cephesinden bile daha çok kullanılıyor diyebiliriz. Son zamanlarda fazlasıyla kullanılmaya başlandı ve Dünya üzerinde gerçekten büyük bir patlama yaptı. iPhone’larda merak edilen bir şey var; ‘‘ıPhone rehber yedeklemesi nasıl yapılır?” Evet, bu konuyu merak ediyorsanız aşağıda yer alan bilgileri okuyabilirsiniz.

ıPhone telefonlar günümüzün en güvenilir telefonlarından bir tanesi. Android’de bir çok dosya görülebiliyor veya içerisinde değişiklik yapılabiliyor. Rehber, telefon, oyunlar, uygulamalar vs. hepsi düzenlenebiliyor fakat iPhone’da bazı özellikler kısıtlı olarak geliyor. Üstelik android’e göre iPhone telefonlar çok daha pahalı. Bu kadar çok para verilmesine rağmen iphone neden halen kısıtlı erişim imkanı sağlıyor? Çünkü bilgilerin gizli kalmasını ve 3. kişilerle paylaşılmasını istemiyor. Bunun haricinde rehber gibi şeylerin aktarımıda kolay bir şekilde yapılmıyor. Eğer telefonunuza birisini kaydettiyseniz bu hatta değil telefona kayıt ediliyor. Bu da hat değişimi, telefon değişimi gibi konularda fazlasıyla sorun çıkartabiliyor. Eğer rehberinizi almak istiyorsanız ve korunmasını istiyorsanız iTunes aracılığıyla bu işlemi rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

Telefonunuzu bilgisayarınıza bağlıyorsunuz ve iTunes programını açıp yedeklerinizi alabiliyorsunuz. iTunes sayesinde daha bir çok uygulamaya, telefon özelliğine vs. erişim sağlayabilirsiniz. Biraz dikkatli davranarak telefon hakkında bir çok değişiklik yapabilirsiniz.  Evet, bu konuda burada bitiyor ve rehber yedekleme işlemi öğrenilmiş oluyor.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan