LG G3 Knock Code Nasıl Aktif Edilir?

LG G3 Knock Code Nasıl Aktif Edilir?
LG G3 Knock Code Nasıl Aktif Edilir?

Teknoloji her ne kadar çok gelişse de maalesef ki bir kısımlarda açıklıklar mevcut olmaktadır, eğer sizlerde kişisel bilgilerinizi daha fazla korumak istiyorsanız mutlaka Knock Code modunu aktifleştirmeyi unutmayınız. Şuan Android dünyasında birden fazla şifreleme sistemi mevcut olup bunlardan en gelişmiş alt yapısına sahip olan Knock Code uygulaması ile sizlerde LG G3 telefonlarınızda güvenliklerinizi en üst seviyeye kadar çıkartabilirsiniz. Toplamda 86.000 adet farklı kombinasyona sahip olan Knock Code ile telefonunuzu daha fazla güvene alabilir ve kişisel bilgilerinizi daha fazla koruma altına alabilirsiniz. Sadece LG modellerinde desteklenen Knock Code ile sizlerde güvenliğinize güvenlik katabileceksiniz, ayrıca 2016 yılında en çok kullanılan güvenlik uygulamalarını geride bırakan bu uygulama diğer kişilerden farklı olmaya hazır olun. Knock Code uygulamasının en iyi yönü ise, ekran ışığınız kapalı olduğu halde yine çalışmaya devam eder. Bildiğiniz üzerine  bir çok telefonda ekran şifresini girebilmek için ilk olarak ekran ışığını açıp daha sonradan şifre girersiniz. Lakin bu durum LG G3 modellerinde yer alan Knock Code seçeneğinde böyle işlev göstermemekte ve ekran ışığını yakmadan direk olarak şifrelerinizi kimseler görmeden girebilirsiniz.

Eğer yanlış bir şifre girerseniz ekran ışığı yanmayacaktır, yani kimse sizin şifre girdiğinizi fark etmeyecektir. Toplamda 86.000 farklı kombinasyon ile çalışmakta olan Knock Code seçeneği ile bir çok bilgilerinizi güven altında tutmayı unutmayın.

Knock Code uygulamasını aktif edebilmek için LG G3 telefonlarınızdan Ayarlar >> Kilit Ekranı kısmında bulunan Giriş yöntemleri seçeneklerinden bu özelliği aktif ederek kullanabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan