Telefondan Şarkı Nasıl İndirebilirim

Telefondan Şarkı Nasıl İndirebilirim
Telefondan Şarkı Nasıl İndirebilirim

Telefonunuza Youtube üzerinden Mp3 olarak şarkılar indirmek istiyorsanız mutlaka bu yazılarımıza göz atabilirsiniz, sizlerde Youtube üzerinden telefonlarınıza şarkı indirmek istiyorsanız bu yazımız tam sizler için.

Telefondan şarkı indirerek sizlerde sürekli bilgisayarı açmak zorunda kalmayacaksınız, mobil teknolojinin gelişmesinin ardından artık bilgisayarda yapacağınız bir çok işlemi telefonlarınızdan kolaylıkla yapabilmektesiniz. Ki teknoloji öyle bir hale geldi ki, artık cep telefonlarımız bilgisayarımızdan daha üstün özelliklere sahip bir hale gelmiş durumda. Telefondan istediğiniz şarkıyı, youtube mp3 çevirerek telefonlarınıza indirerek mp3 olarak dinleyebilirsiniz. İnternet dünyasında birden fazla Mp3 çevirici siteler mevcut, bu sitelere herhangi bir ücret ödemeden Youtube üzerinden Mp3e çevirmek istediğiniz şarkının linkini kopyalayıp bizlere ücretsiz olarak hizmet sunmakta olan Mp3 çevirici sitelere giderek sizlerde istediğiniz şarkıları Mp3 olarak telefonlarınıza indirebilir, indirmiş oldunuz şarkıları dilerseniz zil sesi yapabilirsiniz. Bir çok kişinin telefonlarına şarkı indirmesinin tek sebebi arkaplanda o şarkıyı dinlemek, ki bu özelliği bizlere Youtube şuan için sunmadığından dolayı telefonumuzda dinlemek istediğimiz şarkıları telefonlarımıza indirerek öyle dinlemekteyiz. Bugün sizlere telefonlarınıza şarkı indirmenin yollarından ve telefonda arka planda nasıl şarkı dinleyeceğiniz konusunda ufak bilgi vereceğim.

İlk olarak telefonunuzda arka planda şarkı dinlemek istiyorsanız, Google Play üzerinden telefonunuza Mozilla tarayıcısını indirmeniz durumunda Youtube üzerinden arka planda şarkı dinleyebilirsiniz ve indirme gereğinde bulunmazsınız.

Eğer, telefonlarınıza Youtube üzerinden şarkı indirmek istiyorsanız bunun için Google’da Youtube Mp3 kelimesini aratarak online Mp3 çevirici sitelerine giderek Youtube üzerinden kopyaladığınız linki bu online çeviri sitelerde çevirerek telefonlarınıza Mp3 olarak şarkı indirebilirsiniz.

İlk olarak yapmanız gereken, Youtube üzerinden indirmek istediğiniz şarkının Url adresini kopyalamak daha sonrasında kopyalamış olduğunuz Url adresini online olarak çeviren Mp3 sitelerine yapıştırmak. Bu işlem sonucunda telefonlarınıza Mp3 olarak şarkı indirebileceksiniz.

Mozilla ile kullanarakta arka planda Youtube üzerinden ücretsiz olarak şarkılar dinleyebilirsiniz, telefonunuzun ekranını kapatsanız dahi ve ya telefonunuzda farklı bir uygulama ile meşgulken bile Youtube üzerinden şarkılar dinlemeye Mozilla tarayıcısı ile devam edebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan