Snapchat Nasıl Popüler Olabilirim?

Snapchat Nasıl Popüler Olabilirim?
Snapchat Nasıl Popüler Olabilirim?

Sarı rengi ile kullanma biçimi ile dikkat çeken Snapchat uygulaması sayesinde istediğiniz yerden hemen fotoğraf çekerek bu güzel anı hemen takipçileriniz ile paylaşabilirsiniz. Snapchat uygulaması her an hiç durmadan gelişmeye devam eden en büyük fotoğraf paylaşma uygulamalarındandır. Sizler de son gelen Snapchat uygulamasının güncellemesi ile birlikte artık şuan paylaşmak istemediğiniz fotoğrafları anı olarak saklayabilir ve ilerleyen dönemlerde bu fotoğrafları anı albümünden çıkartarak Snap olarak atabilirsiniz.

Snapchat nasıl popüler olunur konusunda 4 adım vardır bunlar; Snapchate eklenip her zaman değişen efektler vardır. Bir hafta ağızdan gökkuşağı çıkarırken, diğer hafta gözlerden kalp fırlatma gibi. Burada çözüm şudur, telefonda tarihle oynayıp uygulamanıza henüz gelmeyen efektleri bulabilirsiniz. Aynı anda 2 efekt kullanmak istiyorsanız bu olayda mümkündür. İlk efekt seçtikten sonra bir parmağınızla sabit tutun, diğer parmağınızla istediğiniz efekte getirin. Snaplerinize ekstra olarak yazı yazmak istiyorsanız boş mesaj baloncuğuna veya da not kısmına 2-3 satır boşluk yapın ve bu boşluğu kopyalayın arkasından Snapchatte bulunan yazı sütununa yapıştırmanızla birlikte tek bir satırdan fazla yazı yazmış olacaksınız. Snapchat kullanırken bilindiği gibi şarj ve interneti çok yer. Bunun için Snapchatin ayarları kısmından seyahat modunu aktif edin.

Popüler Olmak İçin Farklı Olun

Normal bir insanın durduk yere popüler olmasını beklemeyin, Snapchat’te popüler olmak için farklı olmanız yeterli olacaktır. Farklı olabilmek için, herkesin dikkatini çekecek olan Snap’ler atarak bu atmış olduğunuz Snap’leri sosyal ağlarda başkaları tarafından paylaşılmasını sağlayın. Ayrıca sizlerde sosyal medya kendi atmış olduğunuz Snapleri paylaşırsanız kısa sürede popüler olabilirsiniz.

*Sosyal medya: Facebook, Instagram, Twitter vs.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan