Snapchat’de Fotoğraflarımı Kimler Görebilir?

Snapchat’de Fotoğraflarımı Kimler Görebilir?
Snapchat’de Fotoğraflarımı Kimler Görebilir?

Sosyalleşmenin en kolay yolu olan Snapchat uygulamasında fotoğraflar paylaşabilirsiniz. Bunun haricinde birçok ünlüyü takip ederek nereye gittikleri konusunda veya bugün ne giydikleri konusunda da bilgilere ulaşabilirsiniz. Snapchat uygulamasıyla bol bol efektler kullanabilirsiniz bugün ise sizlere Snapchat uygulamasına ait olan en sık sorulan sorulardan snapchat fotoğraflarımı kimler görebilir? sorusunun cevabını cevaplamak isterim.

Son yılların en gözde ve en çok talep gören uygulaması Snapchat, pek çok yeni başlayacak olan için kafada bazı soru işaretleri oluşturmaktadır. Peki, Snapchat’de Fotoğraflarımı Kimler Görebilir? Sizlere bu konu ile alakalı bir bilgi akışı sağlamaktayız. Snapchat fotoğraflarını paylaşırken bu hedef kitleyi filtreleme seçenekleri tamamen sizin elinizdedir.

2 farklı paylaşım türü vardır. Birincisi direkt olarak mesaj ile bir alıcıya göndermek. Bu noktada alıcıdan başka kimse bu resimleri görmeyecektir. Bir diğer durum ise “Hikayeme ekle” seçeneğidir. Hikayeye eklenen resimden sonra bunu listenizde ekli olan herkes görebilecektir. Tabii ki ekleme süreci içerisinde bir zaman dilimi belirleme olanakları da söz konusu olabilir.

Ayrıca halen sizler Snapchat uygulamasını kullanmıyorsanız hemen bu uygulamayı Google Play ve diğer İOS kullanıcılar için geçerli olan App Store marketlerinden indirebilirsiniz.

Günümüzün en çok indirilen uygulamalarından olan Snapchat uygulaması hakkında merak ettiğiniz bütün konuları bizlere iletmeyi unutmayın, Snapchat uygulamasında atmış olduğunuz Snapleri bir başka kişilerin görmemesini istiyorsanız Hikaye / Snap atarken görmesini istediğiniz kişileri belirlemeniz yeterli olacaktır.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan