Turkcell 4.5G Hat Almak Ücretli Mi?

Turkcell 4.5G Hat Almak Ücretli Mi?
Turkcell 4.5G Hat Almak Ücretli Mi?

Turkcell tarafından verilen 4.5G kampanyasından yararlanmak istiyorsanız hattınızın sizlerde 4.5G uyumlu yapmanız gerekmektedir bunun için herhangi bir ücret ödemeden hattınızı değiştirebilirsiniz? Peki Turkcell hat değiştirmek için neler gerekli herhangi bir ücreti var mıdır ve ya hat değiştirmeye giderken yanımızda bir tanıdığımızı ve ya hattın asıl sahibinin götürülmesi gerekir mi? 2016 yılında aktif olan 4.5G sistemi hakkında merak ettiklerinizden biri olan 4.5G hat almak ücretli mi? sorusunun cevabını tartıştık. 2016 yılında Nisan ayından sonra ülkemizde 4.5G sisteminin gerçekleşmesinin ardından bir çok kişi bu sistemi kullanbilmek için hattını Turkcell bayisi üzerinden ücretsiz olarak değiştirebilmektedir.

Eğer ki sizlerde bu sistemi kullanmak ve hattınızı değiştirip 4.5G hat almak istiyorsanız herhangi bir ücret ödemeden Turkcell Bayi’den hattınızı değiştirebilirsiniz. Hattın eğer ki asıl sahibi siz değilseniz yani hattınız bir başka birine aitse (aile büyüklerinizden birine aitse) o kişilerin kimliğini alarak hattınızı 4.5G uyumlu yapabilir ve sizlerde 2016 yılında daha hızlı internete girebilirsiniz.

4.5G hat almak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur, lakin 4.5G internet hızından faydalanmak istiyorsanız hattınız ile telefonuzun 4.5G uyumlu olması gerekmektedir bunun için sadece hattınızın 4.5G uyumlu olması gerekmiyor bir de telefonunuzun 4.5G uyumlu olması gerekmektedir. 4.5G hat almak tamamen ücretsiz olup herhangi bir Turkcell bayiden yeni 4.5G uyumlu olan hattınızı alarak daha hızlı olarak internete girebilir ve Turkcell bedava internet kampanyalarını deneyebilirsiniz.

Turkcell Hat Nasıl Değiştirilir?

Turkcell’de eski hattınızı değiştirerek yerine 4.5G uyumlu bir hatı herhangi bir ücret vermeden değiştirebilirsiniz. Peki Turkcell’de 4.5G hat değiştirme işlemi nasıl yapılır? Bunun için hattın asıl sahibi olmanız gerekmektedir. Hat sizin üzerine ise sizlerde sizlere en yakın Turkcell bayisine giderek buradan yeni bir 4.5G uyumlu bir hat alabilirsiniz. Yeni bir hat aldığınızda ortalama 3 gün içerisinde 3G olan hattınız kapanır ve hattınız kapanınca yeni almış olduğunuz 4.5G uyumlu hattı takarak kulllanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell 4.5G hat işlemleri için sormak istediğiniz bütün sorularınızı alt kısımdan bana iletebilirsiniz ve bunun için alt kısımdaki yorum sistemini kullanabilirsiniz sizlere kısa sürede cevaplar verilecektir.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan