Çiçek Sepeti Avea Nasıl Yapılır?

Çiçek Sepeti Avea Nasıl Yapılır?
Çiçek Sepeti Avea Nasıl Yapılır?

Çiçek sepetinden seçeceğiniz kampanyalı ürünlerde avea kullanarak indirim alabilirsiniz. Çiçek sepeti avea nasıl yapılır? Kampanyalı çiçeklerden seçerek aveadan kısa mesaj ile indirim kodu alabilirsiniz. İlk önce seçtiğiniz çiçeğin gideceği yeri ve günü, saatini seçtikten sonra ilerleyerek satın alma bölümüne geldiğinizde indirim kodu kullan butonunu tıklayarak aveadan almış olduğunuz indirim kodunu girerek seçmiş olduğunuz kampanyalı ürünü satın alabilirsiniz. Hem sevdiklerinize mutlu olacakları bir hediye yollayabilir hem de avea ile indirim alabilirsiniz.

İstediğiniz her yere kampanyalı çiçekleri gönderim yapabilir ve sevdiklerinize kendinizi hatırlatabilirsiniz. Avea ile sadece bir indirim kodu talep ederek yapacağınız bu işlem ile hem daha az öder, hem de sevdiklerinizin mutluluğuna ortak olabilir, onları hatırladığınızı hissettirebilirsiniz. Çiçek sepeti gibi Avea operatöründen daha fazla kampanyalar kazanmak istiyorsanız 2016 yılında adı değişerek Türk Telekom operatörü olmuş olan Avea’nın bütün kampanyalarını sizlerde turktelekom.com.tr adresinden kolaylıkla takip edebilirsiniz. Her gün daha fazla kampanya sunmakta olan Avea yani Türk Telekom operatörünün güncel kampanyalarından olan Türk Telekom bedava internet başlıklı yazısına göz atarak buradan güncel bedava internet paketlerinden kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Yine Türk Telekom operatörünün düzenlediği kampanya ve Türk Telekom hakkında merak ettiğiniz konular varsa hemen sayfamızda yer alan Türk Telekom kategorisine göz atarak buradan istemiş olduğunuz bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan