Türk Telekom Arıza Bildirimi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Arıza Bildirimi Nasıl Yapılır?
Türk Telekom Arıza Bildirimi Nasıl Yapılır?

Ev ve işyerlerinde kullanılan telekomünikasyon aracı telefonlarda, Türk Telekom arıza bildirimi nasıl yapılır, uygulamasına ulaşmak için kolay ve basit yöntemler mevcuttur. Türk Telekom arıza bildirimi nasıl yapılır, kısa yoldan 121 arıza bildirim numarasını aramakla veya online işlemlerle olabildiğinden, internet sayfasındaki alanların doldurulması yoluyla sonuca ulaşılmasını sağlar. Arıza tipinin belirtilip onay kodunun girilmesi müşterinin bildiriminin ulaşmasını sağlar. Aboneler arızalı telefon numarası dışında irtibat sağlanacak başka bir numara daha yazarak, kesin sonuç için geri dönüşümü sağlamış olur. Arıza bildirimini değerlendirmeye alan Türk Telekom en kısa sürede bildirilen telefon numarası için gerekli çalışmaları yaparak kullanılabilirliğini sağlar. Arıza giderildiğinde aboneye ulaşım sağlanarak, sorunun giderildiği bilgisi verilmektedir.

Türk Telekomda bu şekilde arıza bildirimi yapabilir veya turktelekom.com.tr adresine giderek buradan hızlı bir şekilde bildirimler oluşturabilir veya son olarak Türk Telekom müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanarak bildirimi hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Türk Telekom operatöründe bir diğer imkanlardan biri de bayiilerdir. Türk Telekom operatöründe bildirim yapabilmek için Türk Telekom bayiilerine giderek buradan da bildirim oluşturabilir ve hızlı bir şekilde sorunlarınızın çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Son olarak Türk Telekom bedava internet başlıklı yazımıza da göz atarak buradan hızlı bir şekilde bedava internet paketlerine ve güncel kampanyalara göz atabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Hayat Kortak - 15 Eylül 2017 - 19:00

Sozde internet var aldiginiz parayi haketmiyorsunuz birde hergun cikip reklam yapiyorsunuz.ya gelin su interneti dogru duzgun yaparsiniz yada aboneligimi geri alirim.

Nuri celenli - 18 Eylül 2017 - 21:08

Bu gün 15 30 civarinda ariza ihbarı yaptim su saate kadar arizaile ilgili bir gelisme yoktur

Necla diler - 16 Ekim 2017 - 16:46

13 ekimde arızaya bildirdim daha bir bilgi yok pos cihazını kullanamıyorum lutven ilginenin artık