Avea’da Kalan Dakika Özeti Nasıl Öğrenilir?

Avea’da Kalan Dakika Özeti Nasıl Öğrenilir?
Avea’da Kalan Dakika Özeti Nasıl Öğrenilir?

Günümüzün iletişim devlerinden biri olan Türk Telekom operatörünün yeni yapılan anlaşmalarına göre artık Avea operatörü Türk Telekom olarak hizmet sunmaya devam etmektedir. Bugün ise sizlere Türk Telekom yani eski adıyla Avea operatöründe kalan konuşma dakika özetini nasıl öğrenebileceğinize dair bazı detaylar sunduk. Avea’da kalan dakika özeti nasıl öğrenilir?

Faturalı bir hat kullanıyorsanız dakika özetinizi öğrenmek için;

Tarifeleriniz, kullanmakta olduğunuz paket ve kampanalara ilişkin kullanılabilir dakikalarınızı, mesaj yolu ile SES yazarak 5555’e SMS atıp öğrenebilirsiniz.

Kamu tarifeleri, kampanya ve paketleri grup içi konuşma süresini SMS yolu ile DAKIKA yazarak 5555’e SMS gönderip kalan konuşma süresini öğrenebilirsiniz.

Faturasız bir hat kullanıyorsanız dakika özetinizi öğrenmek için;

Faturasız hatlarda işler faturalıya kıyasla daha yalın ve kolaydır. Tarife, kampanya ve ya paketler dâhilinde hattınıza tanımlanan her yöne, sınırsız, Avea’dan Avea’ya konuşma detaylarınızın özetini  SMS yolu ile KALAN yazarak bağlı bulunduğunuz kampanya, paket yada tarife üzerinde belirlenen dört haneli numaraya yollayarak öğrenebilirsiniz.

Ayrıca Türk Telekom Online İşlemler uygulamasıyla birlikte sizlerde bu detaylara ulaşabilirsiniz. Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını Google Play’den veya App Store’dan indirerek kalan dakika özetlerinize erişebilirsiniz.

Kimlerle Konuşmuşum?

Avea’da yani Türk Telekom operatöründe kimlerle konuştuğunuzu hat işlemlerinizinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bunun için sizlerde turktelekom.com.tr adresine giderek sağ tarafından giriş yap kısmını kullanarak telefon numaranızı ve Türk Telekom şifrenizi kullanarak sisteme giriş yaparak kimleri aradığınızı ve ne kadar süre konuştuğunuzu görebilirsiniz.

Bu işlemler sizlerin güvenliğiniz için kayıt altına alınmaktadır, avea’da kimlerle konuştuğunuzu merak ediyorsanız Türk Telekom’un resmi internet adresine giderek bu merakınızı giderebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan