Vodafone Aktif Olmayan Opsiyon Nedir?

Vodafone Aktif Olmayan Opsiyon Nedir?
Vodafone Aktif Olmayan Opsiyon Nedir?

Mobil servis operatörlerinin hepsinde paket olarak kullanılan tarifeler, tarife olmaksızın anında cep lira harcayarak yapılan kullanımlardan çok daha ekonomiktir. Ama bazı durumlarda size paketinizdeki kullanım haklarının yetmediğï durumlarda olabilir. Bu durumlar da yeni bir paket yapmak için eski paketinizi iptal etmeniz gerekebilir. Çünkü eski paketinizi iptal etmezseniz iki paket çakışmış olabilir. Bu durumlarda da bitmiş olan paketinizi iptal etmek durumunda kalırsınız. Biten paketinizi iptal ettirdiğinizde de Vodafone aktif olmayan opsiyon hatası alma ihtimaliniz vardır. Bu hatayı almamak içinse yapmanız gereken işlem oldukça basittir. Yeni bir paket alıp, eski paketinizi iptal ettirmek yerine; eski paketinizi iptal ettirmeden, yeni paket yerine bir ek paket alabilirsiniz. Ek paket alırsanız bu sorundan tamamen kurtulursunuz.

Beklemede olan paketlerinizi öğrenmek istiyorsanız bunun için müşteri hizmetlerine bağlanmanız en doğru seçenek olacaktır. Vodafone müşteri hizmetlerine bağlanmadan bu sorunu çözmek istiyorsanız da yine vodafone.com.tr adresine giderek buradan telefon numaranızı ve Vodafone şifrenizi kullanarak giriş yapınız. Giriş işlemi gerçekleştikten sonra sizlerde Vodafone paketlerim kısmından yapacağınız işlemler sayesinde bu sorunu kolaylıkla çözebilirsiniz.

Ayrıca Vodafone hakkında merak ettiğiniz konuları Vodafone kategorisinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz ve yine Vodafone bedava internet için bizleri ziyaret etmekten sakın vazgeçmeyin.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan