Vodafone Nasıl Cep Öğrenci Olunur?

Vodafone Nasıl Cep Öğrenci Olunur?
Vodafone Nasıl Cep Öğrenci Olunur?

Vodafone üzerinden “Cep öğrenci” kampanyasına ve paketlerine mi dahil olmak istiyorsunuz? O halde yapmanız gereken şey oldukça basit! Bunun için öncelikle öğrenci belgesini okuldan talep etmeniz ve daha sonra Vodafone şubesine gitmeniz gerekiyor! Öğrenci belgesini sunduktan sonra temsilciler kaydınızı tamamlayacak ve sizlerin kolaylıkla faturasını veya hattını “Cep öğrenci” paketine taşıyacak. Cep öğrenciler konuştukça, mesajlaştıkça, internette sörf yaptıkça kazanıyor! Daima uygun fiyat niteliği sunan ve öğrencilere bu noktada ciddi kampanyalardan faydalanma şansı veren Vodafone, bu alanda lider konumunu da elden bırakmamaktadır.

Diğer operatör firmalarından ziyade Vodafone’nin öğrencilere karşı gösterdiği bu hizmet, pek çok kişinin de dikkatini çekmeyi başardı. Siz de okulunuzdan bir öğrenci belgesi talebinde bulunarak hemen Vodafone şubesine gidebilir, bu kampanyaların tamamını ele alma şansına da ulaşabilirsiniz. Sorunsuz bir şekilde kampanyaları değerlendirmek ve faydalanmak açısından başvurunuzu tamamlamayı ihmal etmeyin. 24 saat içinde geçişiniz tamamlanacak, bu süreçten sonra da Cep Öğrencinin tüm avantajlarını değerlendirme şansına ulaşacaksınız!

Yine eğer öğrenciyseniz hemen sizlerde Vodafone bedava internet kazanmak istiyorsanız Vodafone bedava internet başlıklı yazımıza göz atarak buradan bedava internet kazanabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan