Survivor 2017 Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

Survivor 2017 Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?
Survivor 2017 Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

Uzun yıllardır ekranlarda var olan ve ilgiyle takip edilen Survivor, 2016 yılında reyting rekorları kırarak ekranlara veda etmiştir. 2017 yılında da izleyicilerle buluşacak olan ve yine Acun Medya tarafından yönetilecek olan popüler yarışma programı, bu yıl da Tv8 ekranlarında yayında olacak. Acun Ilıcalı tarafından sunulacak olan yarışma programında yarışacak olan isimler de yavaş yavaş belli olmaya başladı. Yine gönüllüler ve ünlüler olarak iki takımın mücadelesi ile yapılacak olan programa gönüllüler takımında yarışmak veya izleyici olarak katılmak için Tv8’in resmi sitesinde yayınlanmış olan formu doldurmak gerekiyor.

Survivor Yarışmasına Nasıl Başvuru Yapılır?

Yarışmaya başvurular ilk aşamada online olarak yapılmakta. Resmi sitesinden ulaşılacak olan başvuru formundaki bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmak gerekmekte. Ad, soy ad, iletişim bilgileri, eğitim durumu, meslek, cinsiyet gibi standart sorularından yanı sıra yarışmanın zorlu koşullarına dayanabilmek için sigara, alkol kullanımı ve yüzme bilip bilinmemesi de sorulmakta. Survivor 2017 başvuru formu nasıl doldurulur? Sorusunda dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biri ise yarışmaya neden katılmak istenildiğini açık ve etkili bir şekilde ifade etmektir.

Aynı zamanda eğer ilgi çekici bir yeteneğiniz var ise bunu da belirtmek veya yeteneğinizi sergilediğiniz bir videoyu başvurunuz ile birlikte göndermek, yarışmaya seçilmeniz konusunda size yardımcı olacaktır. Survivor 2017 başvuru formu nasıl doldurulur? Konusunda soru işaretlerini giderdikten sonra ve formu doldurduktan sonra size geri dönüş yapılmasını beklemeniz gerekmekte.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan