Çağatay Akman Kimdir?

Çağatay Akman Kimdir?
Çağatay Akman Kimdir?

Son zamanlarda internette yer alan “Gece Gölgenin Rahatına Bak” şarkısıyla popüler olan Çağatay Akman kimdir? En merak edilen sorulardan bir tanesidir.

18 yaşında ve Çankırı doğumlu olan Çağatay Akman, kısa zamanda pek çok insanın beğenisini kazanan genç bir yetenektir. Henüz müzik alanında hiçbir eğitimi olmamasına karşılık, bu alanda güzel bir başarı yakalamıştır. Hedeflerinden biri konservatuvar okumak olan genç yeteneğin hayatı da çok merak edilmektedir. Videosunu seyredenlerin çoğunun aklında Çağatay Akman kimdir? Sorusu oluşmaktadır. Daha öce tanınmamış biri olduğundan, bunun merak edilmesi oldukça doğaldır. Ev hanımı bir anne ve deri işiyle uğraşan babanın çocuğu olan Akman, parçalarında bütün müzik türlerini harmanlayarak, bir araya getirmektedir. İki ayda 120 milyonu bulan izlenme sayısı ile “Gece Gölgenin Rahatına Bak” parçası müzikseverlerin ilgisini büyük ölçüde çekmeyi başarmıştır. Bir ay içinde gitar eğitimi aldıktan sonra şarkı çalıp söylemeye başlayan genç yetenek, zamanla geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştır. İlk çıkış parçasıyla dikkatleri üzerine çeken Çağatay Akman’ın yeni parçaları da müzik sevenler tarafından merakla beklenmektedir.

Kısa sürede herkesin sevdiği sanatçılardan biri haline gelen Çağatay Akman’ı sosyal medya üzerinden onu takip ederek ve Youtube üzerinde paylaşmış olduğu bütün şarkıları dinleyerek ona destek olabilirsiniz. Çağatay Akman’ı sosyal medya üzerinden takip etmek ve son paylaşmış olduğu bütün şarkıları ilk siz dinlemek istiyorsanız @cgtyakmn adlı kullanıcıyı Instagram üzerinden takip edebilirsiniz. Son olarak Çağatay Akman ilk olarak Scorp uygulamasından tanınmışdır, sizlerde Scorp uygulamasını Google Play da App Store üzerinden indirebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan