Avea Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Avea Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?
Avea Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Avea müşteri hizmetlerinin numarası mı lazım? Ne gibi bir sorununuz var? Eğer sorununuzun çözümünü internette bulamadıysanız veya yardımcı kitaplarda bulamadıysanız Avea müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri sorununuzu çözecektir ve hızlı bir şekilde sizi sonuca ulaştıracaktır. Evet, bu konuyla alakalı olarak bizlerde sizlere hızlı bir şekilde yardımcı olalım.

Avea bildiğiniz üzere daha öncesinde isim değiştirdi. Daha doğrusu birleşim yaşadı ve Telsim ile birleşti. Bunun haricinde yine geçtiğimiz yıllar içerisinde bir birleşme yaşadı ve Türk Telekom ile aynı çatı altında birleştirdiler. Şuanda sorunsuz olarak Türk Telekom adıyla hizmet vermekte ve hızlı bir şekilde müşterilerinin sorunlarına yardımcı olmakta. Eğer AVEA müşteri hizmetlerine ulaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan iletişim numarasını veya müşteri hizmetlerinin numarasını kullanabilirsiniz. İşte sizlere Avea müşteri hizmetlerinin numarası;

Avea müşteri hizmetlerinin numarası; 444 1 500

Fakat dediğimiz gibi kendilerine telefon etmek yerine internette yer alan çözüm yollarına bir göz atmayı unutmayın. Sorununuzla alakalı olarak internette arama yaptırmanız sizi direkmen çözüme ulaştıracaktır. Eğer bir şikayetiniz, öneriniz, dileğiniz varsa yine aynı şekilde Avea müşteri hizmetlerine bağlanarak bu konularla alakalı olarak görüşme sağlayabilirsiniz. Eğer müşteri hizmetlerine direkmen bağlanmak istiyorsanız yukarıda yer alan telefon numarasını tuşladıktan sonra 2, 2, 0 tuşlarına telefonunuzdan basmanız yeterli olacaktır.  Dediklerimizi yapabilir ve hızlı bir şekilde yaşadığınız sorunu çözümleyebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan