Chrome Nasıl Güncellenir?

Chrome Nasıl Güncellenir?
Chrome Nasıl Güncellenir?

Chrome ile internette yer alan bütün sitelere hızlı bir şekilde girebilmekteyiz, istediğimiz şekilde bütün sitelere girmemizde bizlere yardımcı olan Chrome tarayıcısı geçtiğimiz senelerde mobil kullanıcılar için de yayınlamış olduğu Chrome App ile bir çok kişi telefonundan da hızlıca bir çok sitelere sorunsuzca bağlanıp istediği şekilde internette dolaşabilmektedir. Chrome tarayıcısında tam anlamıyla verim alabilmek için güncelleme yapmayı unutmayın, peki Chrome tarayıcısını nasıl güncelleyebiliriz? Chrome tarayıcı her geçen gün daha fazla kullanıcıya sahip olurken alt yapısını da sürekli olarak bizler için geliştirmektedir, eğer ki sizlerde son sürüm Chrome tarayıcısını kullanmak istiyorsanız ve bir çok sitelere sorunsuzca erişim sağlamak istiyorsanız da tek yapmanız gereken kullanmış olduğunuz Chrome tarayıcısını güncellemek olacaktır. Chrome tarayıcısı genel olarak otomatik olarak sistem tarafından güncellenirken bazı sistemden tarafından desteklenmemesi üzerine otomatik olarak güncellenenemektedir bunun için güncelleme işini tarayıcıyı kullanan veya kullanmak isteyen kişi yapmak zorundadır. Peki o halde Chrome tarayıcısını nasıl güncellenir?

Telefondaki Chrome Tarayıcısını Güncellemek

Telefondan Chrome tarayıcısını güncellemek için Android telefonunuzdan Google Play’e giriş yapmanız yeterli olacaktır, Google Play’e giriş yaptıktan sonra Arama yerine Chrome Yazarak Chrome tarayıcısında gereken güncellemeleri görebilir ve güncelleme yapabilirsiniz. Chrome tarayıcısını güncellemek için GÜNCELLE yazan işaretine dokunmanız yeterli olacaktır.

Masaüstü Chrome Güncelleme

Eğer ki masaüstü bilgisayarınız da yer alan Chrome tarayıcısında gereken güncellemeleri tamamlamak istiyorsanız da sizlerde Chrome ayarlarına giderek burada yer alan arama yerine güncelleme yazarak güncelleme ayarlarına gidebilir ve ya sağ tarafta bulunan yardım ve hakkında kısmına tıklayıp güncellemelerin var olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan