Android Telefonda Klavyeye Emoji Ekleme

Android Telefonda Klavyeye Emoji Ekleme
Android Telefonda Klavyeye Emoji Ekleme

Günlük hayatta kullandığımız jest ve mimiklerin dijital hali olan Emojiler artık hayatımızın bir parçası haline geldi. Mesajlaşma uygulamalarında tüm duygularımızın karşılığı olan ayrı bir Emoji var. Mesajlaşırken artık birçok farklı Emoji kullanıyoruz. Gülen surat, ağlayan surat, kızgın surat,  şaşırmış surat gibi birçok farklı Emoji seçeneğinden duygularımızı ifade edeni seçip yolluyoruz.

Bazı Android telefonlarda maalesef Emoji yüklü olmayabilir. Bunun nedeni de stock Rom uygulamasının yüklü olmaması. Anroid telefona emoji yükleme işlemi ise birkaç adımda gerçekleşebiliyor. Whatsapp, Facebook Messenger, Swarm, Tango, Tinder, Skype, Snapchat, Twitter, Instagram uygulamalarında kullanılabilen emojiler eğer Android telefonunuzda  yoksa aşağıdaki adımları takip ederek Adroid telefona  emoji ekleyebilirsiniz.

Android Telefonda Klavyeye Emoji Nasıl Yüklenir?

Android telefonda klavyeye emoji yüklemek için uygulayacağınız yöntem aşağıdaki gibidir;

  • Google Play Store’da bulunan Swiftkey Klavye uygulamasını telefonunuza yükleyerek işe başlayın.
  • Telefonunuzun Ayarlar kısmına girin.
  • Ayarlar kısmından Dil ve Giriş seçeneğini seçin.
  • Dil ve Giriş kısmında Klavye Ve Giriş Yöntemlerini bulun.
  • Klavye Ve Giriş Yöntemlerinin hemen altında bulunan geçerli klavye seçeneğine tıklayın.
  • Burada karşınıza çıkan pencereden Klavyeleri Seç butonuna tıklayacaksınız.
  • Burada açılan ekranda bulunan Swiftkey Klavye seçeneğini aktif duruma getirin

Bu işlemleri sırası ile yaptıktan sonra artık Android telefon ile emoji gönderme özelliğine kavuşmuş oluyorsunuz. Swiftkey Klavye sayesinde daha hızlı yazabilir ve Swiftkey Klavye sayesinde telefonlarınızdan daha fazla verim elde etmiş olursunuz, telefonunuzdaki klavye yavaş ve sizin istediğiniz şekilde bir görünüme sahip değilse bunu hemen Swiftkey Klavye uygulaması ile değiştirerek yeni klavyeniz ile daha hızlı bir şekilde yazabilir ve daha fazla emojiye sahip olabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan