Instagram Boomerang Nasıl Kullanılır?

Instagram Boomerang Nasıl Kullanılır?
Instagram Boomerang Nasıl Kullanılır?

Gelişen uygulamalardan sadece biri olan Instagram’da biliyorsunuz ki hareketli fotoğraflar ve videolar oldukça çok rağbet görmektedir. Bunun adına sizlerde bir fotoğraf paylaşırken onu harekete çevirmek yani vermiş olduğunuz pozu harekete çevirmek daha farklı bir hava oluşturmaktadır. Instagram’da daha farklı fotoğraflar paylaşarak takipçi sayınızı yükseltebilir ve bir çok kişinin dikkatlerini üzerinize toplayabilirsiniz bu durum sizi kısa sürede popüler yapacaktır. Peki, Son zamanların en yeni trend uygulaması Instagram Boomerang, 1 saniyelik video paylaşım uygulaması olarak oldukça popüler. Instagram Boomerang ile kullanıcılar 1 saniyelik, kendini tekrar eden videolar paylaşabiliyorlar. Hem iOS hem de Android işletim sistemleri için uygun olan, Instagram Boomerang akıllı telefonlara indirilerek kullanılabiliyor.

Eğlenceli video uygulaması Boomerang kullanımı da oldukça basit. Yalın ve basit bir tasarıma sahip olan uygulamayı telefonlarınıza indirerek kolayca kullanabilirsiniz. Hem çok basit hem de çok eğlenceli olduğu için Instagram Boomerang milyonlarca kişi tarafından sevilerek kullanılıyor. Ücretsiz uygulamalar arasında yer alan Instagram Boomerang nasıl kullanılıyor sizlerle paylaşıyoruz.

Instagram Boomerang Kullanımı

Instagram Boomerang uygulamasını telefonunuza indirmeniz tabi ki ilk işiniz olacaktır. Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra Boomerang uygulaması ekranında bulunan kamera çekim tuşu ile videonuzu çekebilirsiniz. Evet bu kadar basit, sadece çekim tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Bu tuşa bastıktan sonra 1 saniyelik kayıt alınıyor ve ardından Facebook ve Instagram’da paylaşabiliyorsunuz.

Instagram Boomeran video formatı son dönemlerin en yeni modası Gif özelliği taşıyor. 1 saniyelik videonuz sürekli tekrara ettiğinden ortaya hareketli ve eğlenceli bir görüntü çıkıyor. Milyonlarca kullanıcı Instagram Boomerang kullanımı ile birbirinden eğlenceli videolar paylaşıyor. Siz de kendi Instagram Boomerang’larınızı oluşturabilir ve paylaşarak beğeni alabilirsiniz. Ortaya çok ilginç ve eğlenceli görüntüler çıkabilir.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan