Instagram’da “Beğendiğin Fotoğraflara Göre” Nedir?

Instagram’da “Beğendiğin Fotoğraflara Göre” Nedir?
Instagram’da “Beğendiğin Fotoğraflara Göre” Nedir?

İnstagram çok kullanılan bir sosyal medya platformudur. Birçok kişinin severek kullandığı platform olan instagram da son zamanlarda oldukça güncelleme yapılmıştır. Bu güncellemeler bazı takipçileri kullanıcıları tarafından oldukça beğenilmiş bazı kullanıcıları tarafından ise baya tepki almıştır. Ama bu özellikleri kullanıcılarının Instagram’ı terk etmelerine sebep olmamıştır. Hala kullanıcıları kullanmaktadır. Bu kadar çok kullanıcının kullanmasının durumunda, Instagram uygulamasının yapımcıları her gün daha fazla özellik eklemeye devam etmektedir, gelen özelliklerden olan beğendiğin fotoğraflara göre artık ortak özellikleri barındırdığımız kişilere Instagram sayesinde hızlı bir şekilde erişebiliriz.

Güncellemeyle gelen birçok özellik vardır. Bunlardan biri Hesap Ekle bölümüdür. Bir diğer özellik arama geçmişinin geniş olması. Diğer bir özellik Keşfet bölümün de yer alan ‘beğendiğin fotoğraflara göre’  seçeneği yazısı. Bu özellik keşfet bölümünde çıkmaktadır. Sizin daha önceden beğendiğiniz bir fotoğrafla ilişkisi olan kişilerin hesaplarında ki fotoğraflar sizin hesabınızın Keşfet bölümünde çıkakta. Böylece beğendiğiniz fotoğrafların sahibinin de yaptıklarına göz atabiliyorsunuz.

Instagram’da sürekli olarak komik caps gibisinden fotoğraflar beğeniyorsanız, sizin gibi sürekli komik caps olan ve ortak kişileri takip ettiğiniz kişileri Instagram sizlere beğendiğin fotoğraflarına göre sunmaktadır. Sürekli edebiyat hakkında fotoğraflar beğeniyorsanız, Instagram’da edebiyat ile uğraşan kişiler ile karşılaşmanız an meselesidir.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan