Instagram Hesabım Çalındı Ne Yapmalıyım?

Instagram Hesabım Çalındı Ne Yapmalıyım?
Instagram Hesabım Çalındı Ne Yapmalıyım?

Instagram hesabınız çalınınca hemen bu adrese gereken bilgilerinizi ve sorunu bildirerek çalınan hesabınızı hızlı bir şekilde geri alabilirsiniz. Son derece güvenilir bir adres sayesinde başkasının eline geçen hesabınızı geri almayı unutmayın. En güzel anlık olarak fotoğraflarımızı paylaştığımız uygulamalarından biri olan Instagram uygulamasında kullanmış olduğunuz hesap başkasının eline geçmiş ise hemen bu durumu Instagram yöneticilerine bildirerek çalınan hesabınıza geri alabilirsiniz. Instagram uygulaması sayesinde birçok kişinin nerede ne yaptığı konusunda farklı şekillerde haberdar olabiliriz, ayrıca yeni arkadaşlıklar edinebilir ve yeni yeni kişiler ile tanışabiliriz. Günümüzde en çok kullanılmakta olan Instagram uygulamasına yeni gelen özellikleri ile artık özel mesajlaşılabiliyor ve ayrıca birçok kişinin göndermiş olduğu fotoğraflar ve videolar altında yorumlar yapabiliriz. Her geçen gün daha fazla gelişen Instagram uygulamasında son zamanlarda çok konuşulan özelliklerden biri olan efekt ekleme özelliği sayesinde göndereceğiniz bütün fotoğraflara efektler ekleyerek hızlı bir şekilde gönderim sağlayabilirsiniz. Şimdi gelelim çalınan Instagram hesabınıza bu kadar çok özelliğe sahip olan Instagram uygulamasına ait olan Instagram hesabınızın çalınması tamamen sizin suçunuz olsa gerek. Çalınan hesabını geri almak istiyorsanız bu linkten çalınan hesabını için başvuru yapabilir ve kısa bir süre içerisinde olumlu ve olumsuz bir şekilde sonuç alabilirsiniz Instagram yöneticilerine en detaylı şekilde olay hakkında bilgiler vererek çalınan hesabınızı geri alabilirsiniz.

Buraya tıklayıp çalınan hesabınız için başvuruda bulunun.

https://tr-tr.facebook.com/help/instagram/149494825257596

Yaklaşık 2 saat içerisinde tarafınıza girecek olan bir hareket edilecek geri verilecek olan talimatları uyup hesabınıza bir şekilde geri alabilirsiniz.
Instagram yöneticileri verip edebilmeleri için size gönderilen kodu bir A4 kağıdına yazmamızı isteyeceklerdir bu kağıda yazmış olduğunuz kod ile selfie çekinip Instagram yöneticilerine göndermeniz durumunda sizin hesabın asıl sahibi olduğunu anlayacaklar ve size başkasının eline geçen Instagram hesabınızı geri vereceklerdir.
Instagram hakkında sormak istediğin bütün soruları merak ettiğimiz konuları mutlaka Alican uygulaması hakkında merak ettiğiniz bütün soruların cevaplarını istagram kategorimizde bulabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan