Swarm’da DM Nasıl Atılır?

Swarm’da DM Nasıl Atılır?
Swarm’da DM Nasıl Atılır?

Mesajlaşmanın en kolay yolu olan Swarm uygulaması her gün daha fazla kitleye sahip olup insanların iletişimlerini hızlı bir şekilde yapmasına yardımcı olmaktadır. Swarm uygulamasında biliyorsunuz ki gelen güncellemeler sonucunda DM atma yani mesaj gönderme seçeneği eklenmiş durumda bu seçeneği kullanarak Swarm üzerinden istediğiniz kişiler ile iletişime geçebilir ve onlarla konuşabilirsiniz. Swarm uygulaması her gün daha fazla kitleye sahip olan ve Google Play’de en çok indirilen uygulamalardan olup sizlerde bu uygulamayı kullanarak yerinizi arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Swarm uygulamasında DM atma özelliğinin gelmesinin sonucunda yeni kişiler ile tanışabilir ve yeni kişilerin fikirlerini alarak yeni fikirlere sahip olabilirsiniz. Peki Swarm uygulamasında bir kişiyle nasıl iletişime geçilir? Swarm’da bir kişiye DM nasıl atılır? Nasıl o kişiye öze mesaj gönderilir?

Telefonunuzda yüklü olan ve hesabınızın açık bulunduğu Swarm uygulamınızdan arkadaşınıza mesaj atmak(DM) için uygulamanıza girip mesaj atmak istediğiniz arkadaşınızı uygulamaya girdiğinizde bulunan dört ana ekrandan an sağda bulunan ve ekranları kaydırarak ulaştığınız profilinizden arkadaş sayınızın üstünde yazdığı butona basarak mesaj atmak istediğiniz arkadaşınızın ismini butona bastığınızda karşınıza çıkan arkadaş listenizin üstünde bulunan arama bölümüne yazarak mesaj atmak istediğiniz arkadaşınızın ismine basarak arkadaşınızın profiline gidiniz. Mesaj atmak istediğiniz arkadaşınızın profilinde sizin profilinizde arkadaş ekle butonunun bulunduğu yerde “mesaj” butonu bulunmakta bu butona basarak “Özel bir mesaj yolla”  yazan yere arkadaşınıza göndermek istediğiniz mesajı yazıp mesaj yazdığınız bölümün sağında bulunan ok işareti ile sembolize edilmiş gönder butonuna basarak arkadaşınıza mesajınızı göndermiş olursunuz.

Ayrıca Swarm uygulamasında yer alan bütün özellikleri tam anlamıyla kullanmak istiyorsanız telefonlarınız da yer alan Swarm uygulamasını kaldırmadan yeni sürümlerini telefonlarınıza uygun olan App marketlerinden Swarm uygulamasına ait olan son güncellemeyi indirip yeniliklerden sizlerde faydalanabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan