Swarm’da Engellendiğimi Nasıl Anlarım?

Swarm’da Engellendiğimi Nasıl Anlarım?
Swarm’da Engellendiğimi Nasıl Anlarım?

Yer bildirme uygulamalarından Swarm uygulamasında en sık sorulan sorulardan olan bir kişinin beni engellediğini nasıl anlarım? Bir kişi beni engellediyse bunu nasıl anlarım gibisinden sorulara cevap vermek istedim. Biliyorsunuz ki Swarm uygulamasına gelen güncellemeler sonucunda mesajlaşmak mümkün eğer ki bir kişiyi sürekli olarak rahatsız ediyorsanız bu kişi sizi engelleme hakkına sahiptir. Bunun için Swarm uygulamasında herkese mesaj atmamaya özen gösterin, Swarm uygulamasında bir kişinin sizi engelleyip engellemediğinin en kolay yolu onu takip edebilmedir.

Telefonunuzda yüklü olan ve hesabınızın açık bulunduğu Swarm uygulamanızdan bir arkadaşınızın sizi engelleyip engellemediğini anlamak için ilk önce kim tarafından engellendiğinizi düşünüyorsanız bu arkadaşınızın ismini uygulamanın dört ana ekranı olan ve en sağda bulunan profil ekranına gidip arkadaş sayınızın da üstünde yazdığını butona basıp çıkan ekrandaki arkadaş listenizin üstünde bulunan arama yerine yazıp arkadaşınızın ekli olup olmadığına bakınız. Kişi eğer listede çıkıyorsa engellenmemişsinizdir ancak listede kişinin ismi yoksa işleminize devam ediyorsunuz çünkü kişi sizi sadece arkadaşlıktan çıkarmış ancak engellememiş olabilir.

Profilinize geri dönüp ayarlar butonunun yanında bulunan arkadaş ekle butonuna basıp arkadaş listesinde bulamadığınız kişiyi şimdi de oradaki arama bölümüne yazınız. Kişi orada çıkıyor ancak siz kişinin profiline girip mesaj yollayamıyor, kişinin fotoğraflarına bakamıyor ve kişinin profilinde arkadaşı ekle butonu size görünmüyorsa kişi sizi engellemiştir.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Volkan - 5 Eylül 2016 - 02:57

Arkadaş ekle butonu var ama fotoğraflar olmasına rağmen gözükmüyorsa?

Anonim - 14 Ağustos 2017 - 01:01

gizlilik ayarından herkese olan gorunurluğu sadce arkadaşlara yapmıştır

Anonim - 16 Eylül 2017 - 02:18

Slm ne yaptıysam bulamadığım biri var. Msjlaştık ve sonra yokoldu adı cıkmıyır arkadaş aramada. Engelledi mi. Yoksa swarm mı mı kapattı nasıl anlarım acaba gizlilik bilgisi tamamen özel mi. Ne yaptıysam bulamadım 🙁