Google Duo Hesabı Nasıl Silinir?

Google Duo Hesabı Nasıl Silinir?
Google Duo Hesabı Nasıl Silinir?

Google’ın çok ilgi gören görüntülü arama uygulaması Google Duo telefona ücretsiz olarak yüklenerek kullanılıyor. Google Duo yüklendikten sonra rehberinizdeki kişilerle görüntülü görüşme yapmanıza olanak sağlıyor. Uygulama oldukça yalın be kullanışlı özelliklere sahip. Google Duo ile görüntülü arama yapabilirsiz. Google Duo’Tık Tık ‘ uygulaması ile aramaya yanıt almadan karşıdaki kişinin ekranında görünebilirsiniz.

Google Duo’yu telefonunuza yüklediniz ama kullanmak istemiyorsanız Google Duo hesabı silme işlemini yapabilirsiniz. Google Duo, dediğimiz gibi oldukça basit kullanıma sahip bir uygulama. Hatta bu uygulama bu özellikleri ile o kadar çok sevildi ki ücretsiz uygulamalar arasında birinci sıraya yerleşti. Google Duo Google Play Store’dan anında yüklenebiliyor ve hemen kullanılmaya başlanabiliyor.

Google Duo Nasıl kaldırılır?

Google Duo uygulamasını cihazınıza indirdikten sonra kullandınız hoşlanmadınız ya da kullanmak istenmiyorsanız Google Duo kaldırma işlemi ile kolayca bu uygulamayı kaldırabilirsiniz. Uygulamayı yüklediğiniz gibi aynı kolaylıkta kaldırmanız da mümkün. Google Duo uygulamayı kaldır seçeneği ile telefonunuzdan kalkacaktır. Dilediğiniz zaman Google Duo yükleyebilir, dilediğiniz zaman da kaldırabilirsiniz.

Google Duo kullanımı oldukça basit ve rahat bir uygulama. Görüntülü Video seçeneğini seçerek, rehberinizdeki kişilerle görüntülü konuşma yapabilirsiniz. Tabi karşı tarafta da bu uygulamanın yüklü olması gerekiyor. Tık Tık özelliği ile de aradığınız kişi sizi ararken de görebiliyor. Bu özelliği de kullanmak istemezseniz kaldırabiliyorsunuz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan