Sahte Numara İle WhatsApp Kullanmak

Sahte Numara İle WhatsApp Kullanmak
Sahte Numara İle WhatsApp Kullanmak

Popüler olarak herkes tarafından kullanılan bir uygulama olan WhatsApp, bildiğinizi üzere telefon numaramız üzerine çalışıyor, yani kimliğimiz telefon numaramız olmuş oluyor. Bu sebeple, bazen istemediğimiz kişilere numaramızı vermek istemeyebiliriz ama mecburen vermek zorunda kalabiliriz ya da arkadaşlarımızı işletip onlarla kafa bulup eğlenmek isteyebiliriz. Bunun için kendi numaramızı kullanmak istemeyiz, zaten kullanırsak isteğimizin dışına çıkmış oluruz. Bizlerde sahte numara ile WhatsApp nasıl kullanılır, anlatacağız.

İlk olarak Google Play Store uygulama market’e giriyoruz, Talk2 adlı bu işlem için kullanacağımız uygulamaya erişiyoruz ve telefonumuza indiriyoruz. İndirdikten sonra programı açıyoruz. Karşımıza numara girmemiz gerektiğini gösteren bir ekran gelecek. Bu ekrana halı hazırda kullanmış olduğumuz numaramızı giriyoruz ve Continue seçeneğine dokuyoruz. Ardından vermiş olduğumuz telefon numaramızı doğrulamamız için bir ekran ile karşılaşacaksınız, burada, ‘’ Confirm Number ‘’ seçeneğine dokunmanız gerekmektedir. Bu adımı da geçtikten sonra karşımıza telefon numaramızın yazılı olduğu ve altında doğrulama kodunu girebileceğimiz bir alan çıkacaktır. Buraya telefonunuza gelen onay kodunu yazacağız. Onay kodunun gelmesi 1–2 dakika zaman sürebilir. Onay kodu geldiğinde ilgili alana giriyoruz ve submit seçeneğine dokunuyoruz. Uygulamanın sorunsuz bir şekilde işlevini yerine getirebilmesi için üst tarafta ‘’ Connecting ‘’ yazmasını bekleyiniz. Son olarakta sol taraftan menüyü sağa doğru kaydırarak erişiniz. Bu ekrandaki numara sizin kullanacağınız numaradır. Bu numarayı WhatsApp’a yazdığımızda WhatsApp doğrulama kodu gönderecektir. Bu koda uygulamanın mesajlar kısmından erişebilirsiniz. Mesajın gelmemesi durumunda WhatsApp’ın sizi aramasını isteyiniz. Yine uygulama üzerinden gelecek olan aramayı cevaplayarak doğrulama işlemini basit bir şekilde yapabilirsiniz. Ve bu şekilde Sahte numara ile WhatsApp nasıl kullanılır öğrenmiş olduk.

Ve artık göndermiş olduğunuz mesajlar bu numara üzerinden gönderilecektir. Sahte numara ile WhatsApp nasıl kullanıldığını bilmeyenler bu rehber yazımızı okuyarak bilgi sahibi olabilirler.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan