Clash Royale Bilgisayarda Nasıl Oynanır?

Clash Royale Bilgisayarda Nasıl Oynanır?
Clash Royale Bilgisayarda Nasıl Oynanır?

Clash Royale, 5 Ocak 2016 yılında piyasaya sürülen bir strateji oyunudur. İlk olarak IOS İşletim Sistemi üzerinde kullanıma sunulan oyun daha sonraları Android platformlarında yerini almıştır. Clash Royale kullanıma sunulmasının ardından çok fazla indirilmiş ve oynanmaya başlamıştır. Oyun strateji odaklı bir oyundur. Genel olarak oyunda çeşitli sandıklar kazanılır. Bu sandıkların açılması ile kartlar kazanılır. Kazanılan kartlar sayesinde takımlar oluşturulur ve bu takımlar online olarak aralarında savaşırlar. Android ve IOS İşletim Sistemleri üzerinde oynanabilen bu oyunlar bazı kullanıcılar tarafından bilgisayarlarda da oynanmak istenmektedir. Bu isteği oyunun editörleri göz önüne alarak PC için oyunun sürümünü çıkartmamalarına rağmen bazı yöntemler ile Clash Royale adlı oyunu bilgisayar üzerinden oynamanız mümkün. Clash Royale oyununu bilgisayarda oynamak için aşağıdaki işlemleri sırasıyla yapmanız gerekmektedir.

  1. Öncelikle oyun online olduğu için bilgisayarınızın internet bağlantısı olması gerekmektedir.
  2. İnternet bağlantınız olduktan sonra bilgisayarınıza “Blue Stacks” adlı uygulamayı indiriniz.
  3. Uygulamayı indirdikten sonra Tam Kurulum yapınız.
  4. Kurulum işlemleri tamamlandıktan sonra bilgisayarınıza “Clash Royale Apk” uzantısını indiriniz.
  5. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra “Blue Stacks” adlı uygulamayı açınız.
  6. Sağ alt köşede bulunan “Apk Kur” seçeneğine tıklayınız. İndirmiş olduğunuz “Clash Royale Apk” dosyasını seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

Tüm bu işlemler sonrasında Clash Royale adlı oyunu Android ve IOS İşletim Sisteminden sonra bilgisayarınız üzerinden internet bağlantınız olduğu sürece oynayabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan