Low Quality Shining Stone Nasıl Yapılır?

Low Quality Shining Stone Nasıl Yapılır?
Low Quality Shining Stone Nasıl Yapılır?

Silkroad oyuna yeni başlamış olanlar ya da uzun süredir oynayan oyuncuların takıldıkları sorulardan birisi olan low quality shining stone nasıl yapılır sorusu ve bunun için internet ortamında yeterli bir açıklama olmaması nedeniyle konuyu tekrar ele alıyoruz. Öncelikle shining stone’lar low, lowest yada high quality şeklinde düşük ve yüksek kaliteli olarak değişik çeşitlerde ortaya çıkarılabilir. Bunun için ihtiyacınız olan ise bir adet black ve blue stone’lara sahip olmanız gereklidir sonrasında shining stone’lar ortaya çıkarabilirsiniz. Peki, shining stone size ne kazandırır?

Aslında genel olarak meslek itemi yapmak için gereklidir. Tüm bunların yanı sıra daha fazla toplayarak elde ettiklerinizden en düşük kaliteden itibaren yüksek yani diğer bir ifade ile lowest, low ve high düzeylerinde shining stone’lar elde edebilirsiniz.

Toplamış olduğunuz black ve blue stone’ları shining yapmak için ise oyundaki craft sisteminden faydalanmanız gerek. Bunun için menü seçeneğini kullanabilir ve siz de topladığınız stone’ları kısa yoldan shining seviyelerine dönüştürebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan