Metin2 Nasıl Üye Olunur?

Metin2 Nasıl Üye Olunur?
Metin2 Nasıl Üye Olunur?

Metin2 Ymir Entertainment Co. Ltd. şirketi aracılığıyla 2005 yılının mart ayında Kore’de hizmete sunulmuştur. Daha sonra şirket, oyun haklarını Gameforge 4D firmasına devretmiştir. Gameforge 4D, oyunu 17 dile çevirdi ve oyuncu kitlesini yüksek seviyelere ulaştırdı. Metin2 çok oyunculu online bir şekilde rol yapma (MMORRG) platformudur. Oyun; Z8 Games, TEC-İnteraktif gibi firmalar tarafından satın alınmış olup, yayınlama haklarını elinde bulunduran güncel firması GameForge 4D’dir.

Metin2 oyununda savaşçı, sura, ninja, şaman isimli 4 sınıf bulunmaktadır. Ayrıca oyunda 3 takım bulunmaktadır. Bunlar; Chunjo, Jinno ve Shinsoo İmparatorlukları. Oyunda amaç; görevler yaparak ve yaratıkları öldürerek level atlamak. Ayrıca platform, en iyi grafik çalışması, en iyi mmorpg rol yapma oyunu, ücretsiz en iyi online rol yapma oyunu vb. ödüllerin sahibidir.

 

Metin2 Üye Ol Talimatları:

  1. http://tr.metin2.gameforge.com/user/register adresine ziyaret edin.
  2. Hesap Oluştur kısmından Kullanıcı Adı kutucuğuna size uygun olan bir ismi belirleyin.
  3. E-Posta kutucuğuna kullandığınız E-Posta adresini yazın.
  4. Şifre kutucuğunu karakterler ile doldurun, yazdığınız karakterleri kesinlikle unutmayın ve kimseye vermeyin. Not edebilirsiniz.
  5. Gizlilik koşullarını kabul edin ve Kaydol butonuna tıklayın.
  6. Sizden Güvenlik Kelimesi başlığı altında Güvenlik Kodunu girmeniz istenirse resimdeki karakterleri doldurun ve Gönder butonuna tıklayın.
  7. Daha sonra belirttiğiniz E-posta adresine bir onay bağlantısı(Aktivasyon maili) gönderecek. E-Posta adresinize girin ve gelen bağlantıyı onaylayın.
  8. Hesabınız başarıyla aktif edildi. Oyunu Şimdi İndir butonuna tıklayarak eğlencenin tadını çıkartabilirsiniz.
Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan