Metin2 Reboot Nasıl Atılır?

Metin2 Reboot Nasıl Atılır?
Metin2 Reboot Nasıl Atılır?

Çok oyunculu bir şekilde gerçekleşen online istemci oyunu olan metin 2 üç büyük imparatorluk hakkında olan Uzakdoğu oyunu metin2 reboot nasıl atılır sorusunu şu şekilde açıklayabiliriz. Öncellikle putty açmanız gerekir. Putty açıldıktan sonra karşınıza host name penceresi çıkacaktır. Bu pencereden Ip bölümüne Ip adresini giriniz. Ip adresi girilme işlemi tamamlandıktan sonra çıkan pencerede kullanıcı adınızı yazmanız gerekecek. Kullanıcı adını yazarak enter tuşuna basınız. Kullanıcı adı tamamlandıktan sonra şifrenizi yazmalısınız. Şifre yazma anında ekranda şifreniz görünmeyeceğini belirtmek isteriz. Şifre işlemi tamamlandıktan sonra reboot atmak için karşımızdaki pencereye ‘ reboot’ yazmalısınız. Bu işlemi uyguladıktan sonra bir hata alacaksınız. Bu hata yaklaşık iki üç dakika kadar bir süreyi beklemeniz ardından putty tekrar ekranda görünecektir.

Putty ekranda görüldükten sonra tekrar girişinizi gerçekleştirmeniz gerekir Putty açılmaya başladıktan sonra yukarıda yaptığımız ilk üç aşamayı aynı şekilde yine tekrarlamanız gerekecek. Açtığımız putty ekranına başla yazarak serveri tekrar açma eylemine koyulmanız gerekir.

Ana makinaya bağlanma işlemi gerçekleştiğinde cd/usr /game işlemi tamamlanıp enter tuşuna basılması gerekir. Karşımıza tekrardan aynı bir yazı gelecek yapmanız gereken sh start.shile server tekrar online bir şekilde olacaktır.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan