Silkroad Kervan Nasıl Çekilir?

Silkroad Kervan Nasıl Çekilir?
Silkroad Kervan Nasıl Çekilir?

Eğer sizler de Silkroad oyunu içinde “Silkroad kervan nasıl çekilir” diye aklınızda soru işareti bulunuyorsa ve oyun hakkında gerekli desteği almak istiyorsanız sitemizden giriş yaparak sizlere sunduğumuz hizmetlerden yararlanabilir ve en doğru bir şekilde kervan çekme taktiklerini alabilirsiniz.

Silkroad kervan çekme ipek yolu üzerinden kervan çekme olayı olarak geçmektedir. Bunun için oyun içerisinde ilk olarak spacilety shopa gitmeniz gerekmektedir. Atçıdan kervan atı veya deve aldıktan sonra belirli bir miktar mal almanız gerekmektedir. Eğer düşük levelli iseniz de tek yıldızlı çekmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde thifler sizi vurabilir.

Sizler de daha fazla zaman kaybetmeden oyun hakkında gerekli bilgileri öğrenmek ve daha iyi bir şekilde öğrenmek istiyorsanız daha fazla zaman kaybetmeden hemen web adresimizden giriş yapabilir ve resimli bir şekilde oyun hakkında ki bilgileri kısa sürede öğrenerek oyunda hızlı bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Silkroad oyunu içerisinde kervan nasıl çekili ile alakalı tüm sorularınıza sitemizden kısa sürede cevap bulabileceğinizi tekrar belirtelim.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan