WhatsApp Silinen Resimleri Geri Getirmek

WhatsApp Silinen Resimleri Geri Getirmek
WhatsApp Silinen Resimleri Geri Getirmek

WhatsApp uygulaması her geçen saniye gelişen uygulamalardan biri olup dünyanın en çok kullanıldığı uygulamalarından biri olmaya devam ediyor son zamanlarda bir çok kişi WhatsApp üzerinden resim, fotoğraf ve video alarak bütün işlemlerini WhatsApp üzerinden yapmaya devam etmektedir. Günümüzde bir çok kişi WhatsApp üzerinden konuşarak bütün işlemlerini dakikalar içerisinde halletmekte iken yanlışlık ile silinen fotoğrafları, resimleri videoları ve diğer görüntüleri nasıl geri getireceğiniz konusunda bir kaç bilgi vermek isterim. Bir önceki yazımız olan Silinen Resimleri Geri Getirmek başlıklı yazımız da da bahsettiğimiz üzerine Diskdigger programından yardım almadan önce sizlere bir kaç yöntem ile silinen resimleri geri getirmenin yollarını özet geçeyim. Bilindiği üzerine telefonlarımızda WhatsApp uygulaması hızlı çalışması için sürekli bir önbellek yedeklemektedir, WhatsApp uygulamasında önbellek olarak yedeklenen fotoğraflarınız telefonlarınızdan siz WhatsApp klasörünü silene denk kesinlikle gitmemektedir. Eğer sizlerde sohbette sildiğiniz fotoğrafları geri getirmek istiyorsanız, WhatsApp klasöründe yer alan resimlere göz atarak bunları yapabilirsiniz. Bunun haricinde ise, WhatsApp klasörüne nasıl bakacağınız konusunda biraz detay vereyim.

Bildiğiniz üzerine Google Play’de yine çok indirilmeye sahip olan Clean Master adlı uygulama sayesinde bir çok kişi telefonlarını hızlandırarak eski önbelleklerini silerek daha hızlı bir şekilde çalışmalarını sağlamaktadır. Sizlerde Clean Master adlı uygulamayı indirerek telefonunuzda daha detaylı arama yaparak WhatsApp klasöründe yer alan bütün fotoğrafları görebilirsiniz. Günümüzün popüler uygulaması olan WhatsApp’ta silinen resimleri geri getirmenin bir diğer yolu ise Diskdigger adlı programı kullanmaktır. Bunun için üst kısımdaki yazımıza da göz atarak DiskDigger adlı programı nasıl kullanacağınız konusunda biraz daha detaya sahip olabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Ozan - 24 Eylül 2017 - 19:49

Verdiğiniz uygulamalar bı ise yaramadı en fazla 3 tane resim buldu geri kalan galeriden resimler

    Klavyetör - 25 Eylül 2017 - 05:11

    Merhaba Ozan, bir yerde hata yapıyorsun sanırım. Tekrardan bakar mısın lütfen veya telefonu bilgisayara bağlayıp öyle tarama yapınız lütfen.

caan - 20 Ekim 2017 - 01:09

muüdür ben tel değiştirdim ordaki çok resimleri nerden bulurum

    Klavyetör - 20 Ekim 2017 - 06:06

    Telefonunuza DiskDiggr uygulamasını indirip deneyebilirsiniz.

gözde - 19 Ocak 2018 - 15:21

merhaba ben telefona format attım nasıl geri alabilirim herseyi