WhatsApp Nasıl Güncellenir?

WhatsApp Nasıl Güncellenir?
WhatsApp Nasıl Güncellenir?

Anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’ta herkesin merak ettiği bir konu olan güncelleme yapma işlemi hakkında bugün birkaç detaydan bahsedeceğim. Özellikle Android kullanıcıları dikkat edilmesi gereken konulardan biri olan WhatsApp güncelleme nasıl yapılır başlıklı yazımız sayesinde sizlerde bir çok WhatsApp güncellemesinden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. WhatsApp güncellemesi nin diğer kullanıcılardan daha önce yaparak WhatsApp’a gelen yenilikleri takip edebilir ve Sizlerde bu yenilikler sayesinde daha çok verimli olarak WhatsApp kullanabilirsiniz. WhatsApp uygulaması ile hayatımız her ne kadar çok kolaylaşsa da kimi zaman WhatsApp hatalarından dolayı bir çok kişi çileden çıkmaya başlıyor eğer ki sizlerde WhatsAppta yaşanan sorunların çözmek için WhatsApp güncelleme yapmak istiyorsanız hemen bu yöntemleri deneyebilirsiniz.

İOS olan kullanıcıların tek yapması gereken olay, App Store mağazasından WhatsApp uygulamasını güncelleyebilirler, yani Android kullanıcılar için herhangi bir dosya indirip güncelleme seçeneği maalesef ki sunulmamaktadır.

Eğer ki telefonunuz Android ise oldukça şanslısınız, 2 farklı yöntem sayesinde WhatsApp güncellemesini yapabilirsiniz. İlk olarak Google Playden güncelleme yapabilirsiniz ki bu benim nedense hiç hoşuma giden bir güncelleme sistemi değil onun için genel olarak APK olarak indirip güncellemelerimi öyle tamamlamaktayım. Son sürüm WhatsApp uygulamasını kullanmak istiyorsanız WhatsAppın kendi internet sitesi üzerinden indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. WhatsApp son sürüm kullanabilmek için whatsapp.com/android adresinden telefonlarınıza son sürüm WhatsApp uygulamasını indirebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan