WhatsApp Yıldızlı Mesajlar Nedir?

WhatsApp Yıldızlı Mesajlar Nedir?
WhatsApp Yıldızlı Mesajlar Nedir?

WhatsApp’ın belkide en güzel güncellemelerinden biri olan yıldız işaretiyle sevdiğiniz mesajları işaretleyerek unutmayın yarın bugün lazım olduğunda tekrardan kenardan çıkarıp sizlerde bu mesajları kullanın. WhatsApp’a Yıldızlı Mesajlar güncellemesiyle bizlere daha kullanışlı bir ortam oluşturan WhatsApp uygulamasında bulunan Yıldızlı Mesajlar seçeneğiyle sizlerde WhatsApp’ta hoşunuza giden mesajları yıldız olarak işaretleyebilirsiniz. Bu işaretimiz aslında bir mesajı kayıt etmek istediğinizde önünüze gelmektedir, yani bir mesaj hakkında bir işlem yapabilmek için o mesaja uzun dokunmanız yeterlidir. Peki nasıl merak mı ediyorsunuz, diyelim ki önemli bir mesaj aldınız hem de WhatsApp uygulaması üzerinden yıldız sembolüne tıkladığınız zaman bu mesajı kayıt altına alabiliyor anı olarak ya da bir dokümantasyon metni olarak WhatsApp uygulaması üzerinden saklayabiliyorsunuz.

Saklamış olduğunuz mesajı WhatsApp ayarları kısmından Yıldızlı Mesajlar seçeneğinden kolaylıkla ulaşabilir ve daha önceden işaretlemiş olduğunuz mesajlara erişebilirsiniz. WhatsApp’ta yıldızlı mesajlar seçeneğiyle önemli mesajlarınızı işaretleyin ve yarın bugün lazım olduğunda hemen bunları kullanın.

WhatsApp Yıldız işareti tamamen ücretsiz olup WhatsApp’ın en büyük nimetlerinden biridir, mesela bir arkadaşınız size önemli bir konu hakkında mesaj attı ve ya güzel bir söz gönderdi. Bu mesajı daha sonradan geri dönüp tek tek aramak yerine hemen bu mesajı yıldızlayıp Yıldız kutusundan bulmanızı sağlayabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan