Toolapp Nedir? Nasıl Kullanılır?

Toolapp Nedir? Nasıl Kullanılır?
Toolapp Nedir? Nasıl Kullanılır?

Teknoloji çağında yaşıyoruz ve sıklıkla gelişmeler oluyor. Bizler kimi zaman bu gelişmelerin gerisinde kalıyor, takip edemiyoruz. Bizlere mobil dünyayı tek bir yerde toplayıp yakında hızlıca takip etmemize olanak sağlayan uygulama Toolapp CNT interaktif A.Ş tarafından yayınlanmıştır. Uygulama kullanmış olduğunuz telefon modelini, Android sürümünü ve operatörünüzü otomatik olarak algılar. Cihazınızın tanımlama işlemi bittikten hemen sonra, ‘’Kullanmaya Başla’’ seçeneğine tıklayarak uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Ufak bir güncelleme için çeşitli çeşitli birçok web sitesini gezmek yerine bütün popüler kaynakları toplayıp, önümüze sunmaktadır. Android cihazlarda, kasmadan kolayca kullanabileceğiniz uygulama cihazınızın optimize edilmesi ve maksimum verimle kullanmanız için, bizlere iyi ve verimli bir yol haritası oluşturmaktadır.

 

Toolapp bizlere, yeni ve popüler Android oyun ve uygulamalarına hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmamıza ve bunları kullanmak için indirme şansı sunmaktadır. Akıllı telefonlarımıza ve tabletlere özel nasıl yapılır? İçerikleri ve bunun yanında dosya konularını önümüze getirmektedir. Piyasaya yeni bir cihaz çıktığında bunun hakkında fikir sahibi olmamız için cihazlar ile ilgili inceleme yazıları sunmaktadır. Android cihazınız için özel araçların ve widgetların incelemelerini toplayıp önümüze sunmaktadır. Android cihazlara sürüm güncellemesi veya yenilikler geldiği zaman bunların hakkında bilgiler toplayıp fikir sahibi olmamızı sağlamaktadır. Samsung Galaxy Note telefon veya tabletler için yani kalem kullanabileceğiniz en iyi çizim uygulamalarını bulabilirsiniz kolaylıkla. Peki, toolapp’ın özellikleri nelerdir? Android için gelen önemli haberler için anında bildirimler, Android için farklı listeleme seçenekleri. Bildirim saatlerini ayarlama ve özelleştirme imkânı. Arama yaparak bilmediğiniz yeni Android için ipuçlarını öğrenme. Dilediğiniz favori bir Android haberini işaretleyebilme. Okuduğunuz haber hoşunuza gitti bunu uygulama üzerinden beğenme ve dilediğiniz yerde paylaşma imkânı. Erişim için Facebook veya Google+ hesaplarınızla giriş yapabilme ve en önemlisi kullanıcı dostu bir ara yüz ve tamamen reklâmsızdır.

 

Güncellemeler ve haberleri takip etmek için 10larca sitede dolaşmanıza gerek kalmadan istediğiniz bilgiyi, haberi ve uygulamayı sizin için toplayan bu uygulamanın ihtiyacınızı karşılayacağını düşünüyorum. Tooltapp’i Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan